21-latka z narkotykami spędzi dwa miesiące w areszcie śledczym

Wieczorem 18 stycznia 2018 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim  na jednej z ulic, kryminalni zatrzymali do kontroli samochód marki Audi, którym poruszały się dwie kobiety.
-Policjanci od jakiegoś czasu mieli podejrzenia, że samochodem tym mogą być przewożone narkotyki ?mówi kom. Ewa Libuda, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. W trakcie kontroli przy jednej z kobiet oraz we wnętrzu samochodu policjanci ujawnili zawiniątka z białym proszkiem   oraz   jedno   zawiniątko   z   suszem   roślinnym,   które   to   po wstępnych badaniach zidentyfikowano jako amfetamina o łącznej wadze 53 gramy oraz marihuana o wadze blisko 3 gramów oraz wagę elektroniczną.
Zabezpieczone substancje trafią do policyjnego laboratorium.  Zatrzymanej   21-latce   za   popełnione   przestępstwo   z   ustawy   o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 10 lat pozbawienia wolności. W dniu 22 stycznia 2018 r. sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niej środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *