Niezwykła debata w WSBiP. Detektyw Rutkowski i superglina Loranty

Niezwykle interesująco zapowiada się zaplanowana na najbliższy piątek, 26 stycznia o godz. 17, debata pomiędzy detektywem Krzysztofem Rutkowskim, a nadkomisarzem Dariuszem Lorantym pod hasłem ?Detektyw uzupełnieniem pracy policji?. Debata odbędzie się w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Auli II.
Dariusz Loranty jest byłym czołowym, policyjnym negocjatorem policyjnym. Pracował przy kilkudziesięciu porwaniach dla okupu. Prowadził negocjacje ze sprawcami wymuszeń, samobójcami. Był pierwowzorem postaci ?Gebelsa? w filmie ?Pitbull?. W 2007 odszedł ze służby w stopniu nadkomisarza. Od 2011 roku jest biegłym sądowym z zakresu terroru kryminalnego oraz negocjacji policyjnych i kryzysowych. Jako nauczyciel akademicki wykłada przedmioty związane z zagadnieniem terroryzmu, bezpieczeństwa, negocjacjami. Jest starszym wykładowcą w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Świetnie znany z programów telewizyjnych Krzysztof Rutkowski, to z kolei były parlamentarzysta, właściciel agencji detektywistycznej, który współpracował z jedną z telewizji przy produkcji programu Detektyw, dokumentującego wybrane akcje jego biura.

26805474_2048437805410466_6023012993512369717_n

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *