Powstał Klub Biznesu piłki ręcznej

Przy sekcji piłki ręcznej KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski został wcielony w życie pomysł, który w świecie sportu uchodzi za dość przełomowy.
Ma on bowiem przynosić korzyści nie tylko drużynie, ale również wspierającym ją przedsiębiorcom, którym ma ułatwić nawiązywanie nowych kontaktów w świecie biznesu.
Przedsiębiorcy, którzy otrzymują prośby o wspieranie klubów sportowych, często zastanawiają się, co będą z tego mieli. Tak pospolite formy reklamy jak na przykład reklama na koszulkach czy banery na obiektach sportowych często nie stanowią dla nich wystarczającej zachęty. Dlatego właśnie przedstawiciele sekcji piłki ręcznej i członkowie zarządu KS KSZO postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i wcielić w życie projekt, który działa i odnosi sukcesy, także przy kilkunastu innych klubach sportowych i organizacjach, czyli otworzyć Klub Biznesu.
Organizacja, jaką jest Klub Biznesu rozpoczynający działalność przy drużynie szczypiornistów KSZO, ma na celu zrzeszenie przedsiębiorców zarówno z firm działających w Ostrowcu Świętokrzyskim, jak i w innych częściach Polski. Dzięki przystąpieniu przedstawicieli fi rm z różnych branż do Klubu możliwe jest pozyskiwanie środków finansowych potrzebnych do podnoszenia poziomu sportowego. Jednakże nie tylko klub sportowy zyskuje dzięki Klubowi Biznesu. Korzyści odnoszą także sami przedsiębiorcy, którzy przystępują do tego projektu. Na organizowanych cyklicznie śniadaniach biznesowych mają oni możliwość zaprezentowania swojej oferty i nawiązywania kontaktów z przedstawicielami innych firm, dzięki czemu mają ułatwione zadanie w pozyskiwaniu nowych zleceń. Dodatkową zaletą jest także to, że na śniadania biznesowe przyjeżdżają przedsiębiorcy z innych Klubów Biznesu. Klub Biznesu organizuje również zamknięte spotkania, tylko dla swoich klubowiczów, na których jest możliwość brania udziału w spotkaniach biznesowo – integracyjnych, takich jak wyjazdy na mecze ekstraklasy, Ligi Mistrzów, Reprezentacji Polski, czy wyścigi na torze gokartowym lub rywalizacja na strzelnicy.
Do dyspozycji klubowiczów jest również dedykowany portal internetowy oraz aplikacja na telefony komórkowe, dzięki którym mają możliwość szybkiego wyszukiwania członków Klubów z innych miast oraz nawiązywania z nimi kontaktów. Klubowicze mogą również reklamować swoje firmy w newsletterze i mediach społecznościowych Klubu Biznesu.
Kluby Biznesu funkcjonują obecnie już w 14 polskich miastach. Klub Biznesu działający przy sekcji piłki ręcznej KSZO będzie zaś 15. tego typu organizacją. Przyłączyło się do nich już ponad 2 tysiące firm z całego kraju, co umożliwia przedsiębiorcom zawieranie nowych kontaktów biznesowych również w innych częściach Polski. Jak więc widać, z przyłączenia się do Klubu Biznesu korzyści płyną dla obydwu stron ? zarówno drużyna, jak i należące do niego firmy. Już dziś wiemy, że kilka nowych podmiotów zainteresowanych jest wstąpieniem do Klubu Biznesu KSZO. Jeżeli ktoś chciałby sprawdzić, jak w praktyce wygląda spotkanie biznesowe oraz poznać dokładne założenia i cele Klubu Biznesu, wszelkich informacji można uzyskać na facebook?owej stronie Klubu Biznesu sekcji piłki ręcznej KSZO lub pisząc na adres e-mail: biznes.kszo@gmail.com.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *