Celsa Huta Ostrowiec na 5 miejscu w Polsce

Piłkarska ekipa Celsy Huta Ostrowiec zajęła 5 miejsce na rozgrywanych w Zawierciu 35 Jubileuszowych Międzynarodowych Halowych Mistrzostwach Polski Hutników w Piłce Nożnej.
Ostrowieccy hutnicy w rozgrywkach grupowych pokonali Hutę Bankową 2:0 oraz ulegli w rzutach karnych 2:3, Koksowni Przyjaźń. W regulaminowym czasie mecz z Koksownią zakończył się remisem 1:1. W trzecim meczu grupowym ostrowczanie
przegrali 0:4 z Czarmetem Tranów.
Celsa do ćwierćfinału awansowała  z trzeciego miejsca w grupie. Rozegrała w nim bardzo dobre spotkanie ze Stalproduktem Bochnia. Przegrała 0:2, ale z uporem dążyła do wyrównania, tracą jednak drugą bramkę w ostatniej minucie spotkania.
Mistrzem Polski na 2018 rok została czeska ekipa ZO OS Kovo Huta Trinec, która w finale pokonała Stalprodukt 2:0. W meczu  o 3 miejsce Czarmet, który miał w swych szeregach najlepszego zawodnika i strzelca turnieju, wygrał 5:1 z CMS Poland Zawiercie. 5 lokatę z naszą Celsą podzielili Koksownia Przyjaźń, TKKF Arcelor Mittal Kraków i CMS Logistyka Zawiercie.
W drużynie Celsy występowali: grający trener Sławomir Otręba, Damian Kusiński, Damian Jary, Wojciech Szczepański, Artur Larkowski, Michał Batugowski, Mateusz Kasprzyk, Kamil Szmajda, Grzegorz Kalasiński, Piotr Pięta, Adrian Mazurek,
Wojciech Byczewski (kierownik drużyny), Daniel Jakubowski. Opiekunem naszego futbolowego teamu Celsy od wielu lat jest szef hutniczej ?Solidarności?, Wojciech Krasuski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *