Zagrało dwóch nowych i dwóch testowanych

*KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Powiślanka Lipsko 0:1 (0:1).


0:1 – Dawid Gardynik, 36 min.
KSZO (I połowa): Zacharski ? D.Cheba, Sołtykiewicz, Kudryavtsev, Persona – Kamiński, Czajkowski, Sarwicki, zawodnik testowany, Janik ? Grunt.
KSZO: (II połowa): Olszewski ? P.Cheba, Boruń, Czajkowski, Janik – Kapsa, Mąka, Puton, Mężyk, Persona (66.Łokieć) ? Kamiński.

Trzecioligowi piłkarze KSZO, przygotowujący się do rundy wiosennej, rozegrali pierwszy mecz sparingowy. Oglądał go sam prezydent, Jarosław Górczyński.
Mimo, iż podopieczni trenera Przemysława Cecherza od 1 do 90 minuty posiadali sporą przewagę w polu, to przegrali z 9 zespołem radomskiej okręgówki. Nie potrafili znaleźć sposobu na defensywę gości, którą kierował sam Jakub Cieciura, który niegdyś występował w pierwszoligowym KSZO. Atak pozycyjny nie był skuteczny, a strzały w dystansu okazywały się niecelne.
Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Dawid Gardynik, jak dobrze pamiętamy były gracz ostrowieckiej jedenastki. Dawid wyszedł na czystą pozycję strzelecką i po jego uderzeniu zanim piłka wpadła do siatki odbiła się jeszcze od słupka.
W KSZO zaprezentowała się dwójka naszych nowo zakontraktowanych piłkarzy ? pomocnik Dawid Kamiński i w II połowie zmiennik Konrada Zacharskiego, bramkarz Adrian Olszewski. Zaprezentował się także testowany na pozycji stopera, 22-letni Gerard Boruń, wychowanek Granatu Skarżysko, ostatnio występujący w Jarocie Jarocin. Grał także jeszcze jeden testowany pomocnik, ale nasi działacze proszą, by nie ujawniać jego personaliów, tym bardziej, że na rynku piłkarskim działania menedżerskie w pełni. Ujawnimy tylko, że to zawodnik nietuzinkowy i KSZO czyni starania, by go naprawdę pozyskać.
Kolejny mecz sparingowy piłkarze KSZO rozegrają w środę, 31 stycznia o godzinie 17:00. Na boisku przy ul. Kolejowej podejmą Wisłę Sandomierz. Natomiast w sobotę, 3 lutego, o godz. 11, również na boisku przy Kolejowej, piłkarze KSZO podejmą czwartoligową Broń Radom.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *