Wymyśl nazwę szlaku! Zgarnij rower!

Rower turystyczny, zestaw toreb, licznik do roweru oraz gadżety rowerowe to nagrody w konkursie na nazwę szlaku rowerowego dla wszystkich miłośników dwóch kółek i nie tylko…

Do udziału w zabawie zachęca Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania ?Krzemienny Krąg? i Gazeta Ostrowiecka. Sponsorem konkursu jest Salon Romet Ostrowiec, dystrybutor odzieży motocyklowej marki SECA, Ostrowiec Św., ul. Sienkiewicza 14.

i-rower-arkus-czajka-meski-disc-2015

Przed przygotowaniem nazwy w ramach przedsięwzięcia, trzeba wiedzieć, że sieć międzygminnych szlaków rowerowych połączy wszystkie dziewięć  gmin, wchodzących w skład LGD ?Krzemienny Krąg?, tj. Bodzechów, Ćmielów, Kunów w powiecie ostrowieckim, Sienno, Rzeczniów, Lipsko, Solec nad Wisłą oraz Chotcza w powiecie lipskim.

logo_romet

Główne założenia tego projektu to zinwentaryzowanie istniejących szlaków komunikacyjnych, edukacja poprzez elementy krajoznawcze, historyczne, turystyczne , zastosowanie nowych technologii oraz prosta ogólnodostępna i bezpłatna forma przekazu. Według szacunków wspólnie zostaną przygotowane szlaki o długości 1200 kilometrów, a to ogromne przedsięwzięcie.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej propozycji nazwy dla szlaku rowerowego. Kapituła Konkursu wybierze spośród wszystkich nadesłanych propozycji najlepszą nazwę, która odtąd będzie promowała szlak. Wszystkie szlaki zostaną w prosty i czytelny sposób oznakowane i opisane na tablicach informacyjnych. W tym celu przygotowane zostaną dwa rodzaje map ścieżek rowerowych.

Konkursowe propozycje należy wysłać mailem do godz. 20 26 lutego br. na adres: konkursrowerowy@krzemiennykrag.info

Temat wiadomości: KONKURS NA NAZWĘ SZLAKU ROWEROWEGO.

W e-mailu zgłoszeniowym powinno znaleźć się imię i nazwisko autora, miejscowość oraz telefon kontaktowy.

Wszystkie szczegóły konkursu dostępne w regulaminie na stronie www.krzemiennykrag.info

siec

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *