Gmina podzieliła 784,5 tys. zł na sport! Piłkarze najlepiej dotowani!

Gmina Ostrowiec Świętokrzyski ogłosiła wyniki konkursu na realizację zadań w zakresie rozwoju sportu w 2018 roku. Ostrowieckie kluby otrzymały dotację na realizację zadań w okresie od 26 lutego do 31 grudnia 2018 roku. Oto wykaz klubów, które otrzymały dotację:
*Klub Piłkarski KSZO 1929 – 220 tys. zł
*Klub Sportowy „KSZO”: boks – 115 tys. zł, pływanie – 120 tys. zł, piłka ręczna – 120 tys. zł, piłka wodna – 50 tys. zł, piłka siatkowa – 40 tys. zł
*UMKS „Ostrowia”: judo – 25 tys. zł
*Stowarzyszenie OAP „Galacticos”: piłka nożna – 30 tys. zł
*MUKS „Jedynka”: piłka siatkowa – 6 tys. zł
*UKS Black&White: fitness gimnastyczny – 11 tys. zł, bikini fitness i fitness plażowy – 11,77 tys. zł
*Stowarzyszenie Szachowe „Hetman” – 5,5 tys. zł
*Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego “OSTO” – 16 tys. zł
*Taekwondo Olimpijskie – Ostrowiec – 2,23 tys. zł
*Uczniowski Klub Sportowy “GUMP”: piłka siatkowa – 6 tys. zł
*Stowarzyszenie „Akademia Volley Stars”: piłka siatkowa – 6 tys. zł

Print Friendly, PDF & Email

15 thoughts on “Gmina podzieliła 784,5 tys. zł na sport! Piłkarze najlepiej dotowani!

  • 1 marca 2018 at 20:34
    Permalink

    A Siatkarki dlaczego nie otrzymały dotacji ???

    Reply
      • 2 marca 2018 at 22:51
        Permalink

        no to wlasnie pisze ze nie dostaly……..

        Reply
  • 1 marca 2018 at 23:12
    Permalink

    szczerze to jest niesprawiedliwe ze siatkarki 40 tys, to oznacza koniec siatki . jakby niebylo to ekstraklasa i to wg sukcesow powinny byc wieksze dotacje a nie dla darmozjadow pilkarzykow

    Reply
    • 2 marca 2018 at 01:37
      Permalink

      Siatka to pasożyt który od wielu lat dostawał najwięcej kasy z budżetu gminy i powiatu a ludzi na to chodzi najmniej

      Reply
  • 2 marca 2018 at 13:33
    Permalink

    trzeba rozrozniac pieniadze wydatkowane przez gminę na promocję poprzez sport i realizację zadań gminy w zakresie rozwoju sportu

    Reply
  • 2 marca 2018 at 17:01
    Permalink

    O siatkówce dawno pisaliśmy.Nie ma sensu realizować ambicji 2 panów którzy postanowili wdrożyć w życie swe plany.Ostrowiec Jest piłkarski i jest wizytówką miasta na całą Polskę nawet jak obecnie jest w 3 lidze. Siatkówka upadnie bo nie ma sponsora o do tej pory żyła na garnuszku miasta, a na takim poziomie tak nie można.poziom sportowy mizerny poza wyskokiem ostatnim, zainteresowanie też nikłe.Niech się rozwija w 3 lidze na spokojnie.

    Reply
    • 2 marca 2018 at 22:58
      Permalink

      lepiej hodowac pseudokibicow huliganow co odbija sie na bezpieczenstwie na miescie

      Reply
  • 2 marca 2018 at 20:30
    Permalink

    Nie rozumiem jak można płacić tyle pieniędzy piłkarzom. Powinniśmy wspierać ostrowiecką siatkówkę, bo grają w najwyższej lidze a tą kopanine piłkarzy co grają w 4 poziomie rozgrywek.

    Reply
    • 2 marca 2018 at 22:55
      Permalink

      no raczej przeciez ich poziom to 4 poziom smiech na sali dostali tyle kasy za co na co ?
      Siatkowka Ekstraklasa – dziewczyny mialy super wejscie nawet 2tys ludzi bylo Wszystkie portale ogolnopolskie pisaly o Naszym Miescie Jakas pomylka Mysle ze Pan Starosta cos tam jescze znajdzie przeciez obiecywal

      Reply
  • 2 marca 2018 at 21:45
    Permalink

    to fajan wizytowka miasta – 3ligowy zespol – no coz jakie miasta taka wizytowka

    Reply
  • 4 marca 2018 at 00:54
    Permalink

    2 TYSIĄCE ludzi na Ekstraklasowy mecz w siatkówce. To jest dopiero śmiech na sali.

    Reply
    • 4 marca 2018 at 09:50
      Permalink

      A co? Był konkurs szkolny na doping to tyle było. Ludzie dlaczego nie wspieracie siatkówki!!!
      Wiem, że poziom naszej ligi jest niski ale chociaż mamy jeden klub co reprezentuje Ostrowiec w najwyższej lidze. Zamiast wspierać tych ,,kopaczy” należy wspierać siatkarki. To również jest reklama dla miasta bo są transmisje telewizyjne Grupy POLSAT.

      Reply
  • 6 marca 2018 at 16:41
    Permalink

    pół siatkarki z miasta tam nie zagrało. bardzo dobra decyzja.

    Reply