Prędkość…

Sylwester Kaniewski informuje, że dziś, w piątek 27 kwietnia, od godz.  6 do godz. 22, na terenie powiatu ostrowieckiego policjanci prowadzą działania ?Prędkość?.

Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na kierujących, którzy przekraczają dozwoloną prędkość na drogach.
Przypominamy,że z powodu nadmiernej prędkości na drogach giną nie tylko kierujący samochodami i pasażerowie, ale także piesi i rowerzyści.
Działania policjantów mają na celu wyeliminowanie kierujących którzy nie stosują się do ograniczenia prędkości jak również uświadomienie wszystkim, jak poważne konsekwencje powoduje
ignorowanie przepisów prawa.
Apelujemy o trzeźwość, rozsądek i przestrzeganie przepisów na drodze!
Print Friendly, PDF & Email

6 thoughts on “Prędkość…

 • 27 kwietnia 2018 at 14:20
  Permalink

  Wszystko ładnie pięknie… Wczoraj jedną baba na ul.Długiej (wysokość cmentarza), wylazła mi centralnie na jezdnię prawie pod koła w miejscu nieoznakowanym. Musiałam uciekać pomimo mojej dozwolonej prędkości.To jest bezczelność ze strony pieszych ,by się ładować na jezdnię prosto pod koła. Druga sytuacja dzisiaj ul.Siennieńska wysokość blok książka na Pułankach, starszy Pan robi ten sam numer co kobieta z Długiej… Marzy mi się więcej radiowozów nieoznakowanych w naszym mieście, a bezmyślnych pieszych ostrzegam ,że większość kierujących posiada video rejestratory, to odszkodowania nie wyłudzicie od nikogo.

  Reply
  • 27 kwietnia 2018 at 23:25
   Permalink

   co ty piszesz ze niby celowo ktos sie rzuca pod kola dla odszkodowania? nie tworz sPISowskich teorii.

   Reply
  • 28 kwietnia 2018 at 08:32
   Permalink

   a może by tak więcej zrozumienia dla drugiego człowieka,bliźniego – ręczę ci że ty też spowodujesz stresowe sytuacje u innych ludzi…

   Reply
 • 27 kwietnia 2018 at 15:25
  Permalink

  Taką akcję Policji Drogowej zawsze będę kojarzyć z moim zdarzeniem sprzed trzech lat.
  Wracałem do Ostrowca z ponad stu-kilometrowej przejażdżki rowerowej.Jak to w życiu bywa,dętka rowerowa też ma prawo odmówić posłuszeństwa , i zawiodła mnie czyli nie trzymała powietrza w przednim kole roweru.Jak chyba wszyscy wiedzą,z takim kapciem da się przejechać kilka kilometrów,a mnie się to przydarzyło 2 km od domu.Więc jechałem sobie pomalutku… i co widzę przed sobą ? Policyjna drogówka suszy.Także i mnie ! Ruch na jezdni był znikomy,więc panowie chyba z nudów i mnie namierzali.Gdy dojechałem do nich,ubawieni,oznajmili mi że moja prędkość na rowerze dała się zarejestrować,bo wykazało 15km/h.Bardzo sympatyczni panowie spytali dlaczego zwolniłem przed nimi – a ja pokazuję im stan powietrza w przednim kole… Ubawiliśmy się wszyscy.
  Bardzo mile wspominam to zdarzenie,a przede wszystkim ten patrol drogowy – kulturalni młodzi ludzie z poczuciem humoru,którzy nawet zaproponowali mi techniczną pomoc,żebym tylko dotarł do domu.
  Tak trzymać Policjo Drogowa.

  Reply
 • 28 kwietnia 2018 at 07:45
  Permalink

  jakoś tych jeżdżących z Celsy,zwłaszcza z rana nikt nie może utemperować mkną przez Jana Pawła II 100KM/h maja przejścia dla pieszych i pieszych na nich w tylnej części ciała,nawet nie zwalniają widząc przechodzącego przez ulicę.

  Reply
 • 2 maja 2018 at 19:02
  Permalink

  Pragnę zapytać kiedy akcja prędkość zostanie przeprowadzona na ulicy Raciborskiego w Ćmielowie. Cwaniaki omijają światła i robią sobie wyścigi na osiedlowej drodze gdzie jak byk jest znak 30 km/H. 90 to norma z jaką jeżdżą, tą drogą jeżdżą rowerzyści do pracy m.in w fabryce porcelany, dzieci wracają że szkoły starsi mieszkańcy chodzą do kościoła a policja była raz przez pół godziny- wstyd dla burmistrza i policji. Mam nadzieję że może prasa zainteresuje się sytuacją mieszkańców i zmobilizuje odpowiednie władze do działania.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *