Pływacy KSZO powiększają przewagę w Świętokrzyskiej Dużej Lidze Pływackiej

Na Pływalni Rawszczyzna rozegrano III serię Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej.
Zgodnie z przewidywaniami pływacy KSZO nie mieli sobie równych. Wygrali zdecydowanie, gromadząc 30633 pkt. i wyprzedzając Salos Cortile Kielce – 20425 pkt., Barakudę Starachowice – 18135 pkt., Koronę Swim Kielce – 6227 pkt., Unię Busko Zdrój – 3695 pkt., Delfina Połaniec – 3300 pkt., Fokę Sandomierz – 3030 pkt., Centrum Staszów – 1838 pkt., Wodnika Końskie – 1803 pkt., Orkę MOSiR Kielce – 936 pkt.
Kolejny świetny start pływaków KSZO został okraszony rekordem okręgu świętokrzyskiej 12-latek w sztafecie 4×100 m stylem dowolnym, w której wystąpiły Zuzanna Kamińska, Anna Menducka, Małgorzata Celińska i Malwina Szafrańska.

32087263_1777253725699396_1871161343554355200_o
Po III seriach w tabeli ligi KSZO prowadzi z dorobkiem 91645 pkt. Z ogromną przewagą wyprzedza Barakudę Starachowice – 55406 pkt. i Salos Cortile Kielce – 54190 pkt.
Na podium ostrowieckich zawodów stawali następujący pływacy KSZO:
100 m dowolny dziewcząt. *15 lat i starsze: 2.Natalia Przygoda *14 lat: 3.Kinga Gromska *12 lat: 1.Malwina Szafrańska; 2.Małgorzata Celińska; 3.Anna Menducka
100 m dowolnym chłopców. *15 lat i starsi: 1.Mateusz Rogoziński; 2.Patryk Stefański *13 lat: 1.Bartosz Michta; 3.Eryk Sojda *12 lat : 1. Jakub Kotwica; 3.Mikołaj Mazan
50 m klasyczny dziewcząt. *15 lat i starsze: 1.Aleksandra Banaczkowska *12 lat: 1.Zuzanna Kamińska; 2.Gabriela Górniak; 3.Maja Bielecka
50 m klasyczny chłopców. *15 lat i starsi: 1.Michał Klimas 200 m grzbietowy dziewcząt. *14 lat: 1.Julia Falfus *13 lat: 1.Adrianna Petrykowska *12 lat: 1.Zofia Sadłos
200 m grzbietowy chłopców. *13 lat: 2.Kajetan Radkiewicz 800 m dowolny dziewcząt. *15 lat i starsze: 1.Julia Szafrańska; 2.Aleksandra Banaczkowska; 3.Oliwia Kurasińska *14 lat: 1.Julia Falfus

31947559_1777252709032831_5940386442671816704_o

800 m dowolny chłopców. *15 lat i starsi: 2.Jakub Wilk; 3.Marcin Kesler
200 m zmienny dziewcząt. *15 lat i starsze: 2.Oliwia Kurasińska; 3.Karolina Kowalska *13 lat: 1.Adrianna Petrykowska *12 lat: 1.Malwina Szafrańska; 2.Zuzanna Kamińska; 3.Anna Menducka
200 m zmienny chłopców. *15 lat i starsi: 2.Patryk Stefański *13 lat: 1.Bartosz Michta; 2.Eryk Sojda *12 lat: 1.Jakub Kotwica; 3.Mikołaj Mazan
100 m motylkowy dziewcząt. *15 lat i starsze: 2.Aleksandra Banaczkowska; 3.Natalia Przygoda *14 lat: 3.Natalia Tarnowska
100 m motylkowy chłopców. *15 lat i starsi: 2.Mateusz Rogoziński *13 lat: 2.Kajetan Radkiewicz; 3.Oskar Karaś
4×100 m dowolny dziewcząt. *15 lat i starsze: 2.KSZO 1 (Szafrańska, Boroń, Banaczkowska, Przygoda); 3.KSZO 2 (Czernik, Kowalska, Falfus, Kurasińska) *13  lat: 2.KSZO 6 (Strzelecka, Misiura, Walczyk, Petrykowska) *12 lat: 1.KSZO 4 (Kamińska, Menducka, Celińska, Szafrańska); 2.KSZO 5 (Bielecka, Górniak, Sulik, Sadłos)
4×100 m dowolny chłopców. *15 lat i starsi: 1.KSZO 1 (Wilk, Haba, Stefański, Rogoziński); 3.KSZO 2 (Borowski, Kaczmarczyk, Klimas, Auguścik) *13 lat: 1.KSZO 5 (Michta, Karaś, Sojda, Radkiewicz) *12 lat: 1.KSZO 4 (Kotwica, Błasiak, Mazan,
Gunia).
W ekipie KSZO punktowane miejsca zajmowali także: Paulina Boroń, Natalia Czernik, Natalia Walczyk, Aleksandra Rokosz, Pola Strzelecka, Magdalena Misura, Alicja Sulik, Marta Karwacka, Jakub Haba, Daniel Auguścik, Jakub Kaczmarczyk, Paweł Kępiński, Jakub Wykierski, Dominik Walczyk, Bartosz Barański, Bartosz Świątek, Miłosz Gunia, Jan Błasiak, Natalia Czernik, Bartosz Świątek, Kinga Gromska, Natalia Tarnowska, Kacper Borowski, Maja Bielecka, Kacper Borowski.

31957789_1777252162366219_192445325481345024_o

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *