Czeka nas pyszny weekend

W nadchodzący weekend, 2 i 3 czerwca, za sprawą ISO 2015 – Inicjatywy Społecznej Ostrowiec 2015 na Rynku odbędzie się kolejna edycja Street Food Festival.
Jak zapewniają organizatorzy znaleźć będzie można, jak zawsze wybór najlepszych ulicznych kuchni serwowanych przez wyselekcjonowane polskie food trucki oraz mnóstwo dodatkowych aktywności. W gronie wystawców znajdą się tym razem: ?Owoczek – Świeże Owoce w Czekoladzie?, ?Makaroniarze?, ?Pogromcy Głodu?, ? Zapiekanki Tradycyjne?, ?Złote Paluchy Churros?, ?Tona Smaku Food Truck?, ?Frytki Świata?, ?Cydrotruck?, ?HotDogarnia?, ?Grill Mobil?, ?Jadłobus?, ?American Grilled Cheese?, ?Krucjata Smakiem? oraz ?Burrito in love?.
– Postawiliśmy tym razem na sprawdzone już u nas food trucki, ale także nie obędzie się bez nowości. Z pewnością, każdy znajdzie coś dla siebie. Po raz pierwszy pojawią się azjatyckie pierożki i grillowany ser, ale nie zabraknie burgerów, makaronu, zapiekanek, czy uwielbianych przez dzieci świeżych owoców w czekoladzie- mówi Aneta Lewandowska ze Stowarzyszenia ISO.
Początek Street Food Festivalu w sobotę o godz. 11.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *