Rawka Od Nowa cieszy się ogromną popularnością. Ponad 1000 osób dziennie…

Odkryte baseny na Rawszczyźnie w Ostrowcu Świętokrzyskim cieszą się ogromnym powodzeniem.
Podczas słonecznych dni ten nowoczesny kompleks wypoczynkowy odwiedza ponad 1.200 osób. Rekord frekwencji padł w miniony poniedziałek, kiedy sprzedano 1.275 biletów.
Nic więc dziwnego, że konieczne było uruchomienie kolejnych kas po to, żeby kolejki oczekujących na wejście ograniczyć do minimum.
? Otwarcie nowego obiektu rekreacyjnego w naszym mieście przebiegło bardzo sprawnie, za co serdecznie dziękuję dyrekcji i pracownikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ? mówi Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego, Jarosław Górczyński. ? Piękna pogoda w pierwszych dniach po otwarciu przyciągnęła prawdziwe tłumy. Dlatego bardzo szybko podjęliśmy decyzję o uruchomieniu dwóch kolejnych kas. Jest to nowy obiekt i zdajemy sobie sprawę z tego, że część spraw wymaga jeszcze dopracowania. Pracownicy MOSiR obserwują i rozmawiają z osobami wypoczywającymi po to, żeby wszystkie detale dopasować do gustów osób odwiedzających nową Rawszczyznę.
? Jeżeli chodzi o system kasowy, to obecnie dysponujemy już trzema kasami ? mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Piotr Węglewicz. – Dwie z nich znajdują się przed wejściem na teren ośrodka, natomiast trzecia z czytnikiem kodów zlokalizowana jest na terenie krytej pływalni. Wiadomo, że kolejek nie unikniemy, ale staramy się je zminimalizować.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *