KP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz 1:1 (0:0).

0:1 - Wiktor Putin, 53 min.

1:1 - Bartłomiej Smuczyński, 58 min.

KSZO

I połowa: Zacharski ? Jedlikowski, Mężyk, Kardas, Patryk Cheba ? Łokieć, Puton, Dybiec, Madej, Bełczowski ? Grunt

II połowa: Zacharski ? Patryk Cheba, Kardas, Mężyk, Dominik Cheba ? Smuczyński, Sarwicki, Puton, Mąka, Kapsa ? Dziadowicz oraz Ziółkowski, Kutera, Dereń, Dybiec.

Trener: Marcin Wróbel

Wisła

I połowa: Wierzgacz ? Chorab, Kolbusz, Czerwiak, Bażant ? Puc, Kmiotek, Wiktor Putin, Siedlecki, Ferens ? Piechniak.

II połowa: Gospodarczyk ? Trojanowski, Konefał, Sudy, Sornat ? Łata, Mokrzycki, Kamiński, Putin, Nogaj ? Poński.

Trener: Dariusz Pietrasiak

Przygotowujący się do nowego sezonu trzecioligowi piłkarze KP KSZO 1929 zremisowali na boisku przy ulicy Różanej z prowadzoną przez trenera Dariusza Pietrasiaka Wisłą Sandomierz 1:1 (0:0).

Mecz był wyrównany, w którym okresy przewagi mieli zarówno ostrowczanie, jak i sandomierzanie. Mimo, iż pierwsza odsłona meczu stała na lepszym poziomie, to oba gole padły w II połowie.

Wisła objęła prowadzenie w 53 min. po trafieniu testowanego w ekipie gości Wiktora Putina. Pięć minut później wyrównał Bartłomiej Smuczyński, który celną główką wykończył akcję Dominika Cheby.

Kolejny sparing nasi piłkarze rozegrają na głównej płycie przy ulicy Świętokrzyskiej 4 sierpnia, w sobotę o 16.00, a ich rywalem będzie Świt Nowy Dwór Mazowiecki.