KP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz 1:1 (0:0).

0:1 – Wiktor Putin, 53 min.

1:1 – Bartłomiej Smuczyński, 58 min.

KSZO

I połowa: Zacharski – Jedlikowski, Mężyk, Kardas, Patryk Cheba – Łokieć, Puton, Dybiec, Madej, Bełczowski – Grunt

II połowa: Zacharski – Patryk Cheba, Kardas, Mężyk, Dominik Cheba – Smuczyński, Sarwicki, Puton, Mąka, Kapsa – Dziadowicz oraz Ziółkowski, Kutera, Dereń, Dybiec.

Trener: Marcin Wróbel

Wisła

I połowa: Wierzgacz – Chorab, Kolbusz, Czerwiak, Bażant – Puc, Kmiotek, Wiktor Putin, Siedlecki, Ferens – Piechniak.

II połowa: Gospodarczyk – Trojanowski, Konefał, Sudy, Sornat – Łata, Mokrzycki, Kamiński, Putin, Nogaj – Poński.

Trener: Dariusz Pietrasiak

Przygotowujący się do nowego sezonu trzecioligowi piłkarze KP KSZO 1929 zremisowali na boisku przy ulicy Różanej z prowadzoną przez trenera Dariusza Pietrasiaka Wisłą Sandomierz 1:1 (0:0).

Mecz był wyrównany, w którym okresy przewagi mieli zarówno ostrowczanie, jak i sandomierzanie. Mimo, iż pierwsza odsłona meczu stała na lepszym poziomie, to oba gole padły w II połowie.

Wisła objęła prowadzenie w 53 min. po trafieniu testowanego w ekipie gości Wiktora Putina. Pięć minut później wyrównał Bartłomiej Smuczyński, który celną główką wykończył akcję Dominika Cheby.

Kolejny sparing nasi piłkarze rozegrają na głównej płycie przy ulicy Świętokrzyskiej 4 sierpnia, w sobotę o 16.00, a ich rywalem będzie Świt Nowy Dwór Mazowiecki.