Prezes Maciej Kozicki: ?Chcemy powalczyć w klasyfikacji Pro Junior??

-Kadra naszej trzecioligowej drużyny jest już zbudowana. Oparliśmy ją na ostrowieckiej młodzieży, która częściowo powróciła z wypożyczeń z innych klubów. Mamy też wielu doświadczonych piłkarzy. Zachowaliśmy więc trzon zespołu z poprzedniego sezonu ? ocenia prezes KP KSZO 1929, Maciej Kozicki. ?Mam nadzieję, że będzie to grający ciekawą piłkę i dający wiele radości kibicom zespół, stanowiący połączenie młodości z doświadczeniem.
Maciej Kozicki podkreśla, że skład drużyny został oparty na możliwościach finansowych klubu, które nie są za wysokie.
-Zrobiliśmy wszystko, żeby tę drużyny zbudować tak, by dawała satysfakcję ostrowieckim kibicom ? mówi prezes. ?Trener Marcin Wróbel objął zespół w bardzo trudnym momencie. Nie bał się stojącrgo przed nim wyzwania. Już pierwsze dni jego pracy pokazują, że podjęliśmy dobrą decyzję. Jesteśmy więc pełni nadziei i oczekiwań przed zbliżającym się nowym sezonem.
Prezes KP KSZO 1929 podkreśla, że cele zespołu są niezmienne.
-Drużyna ma zapewnić sobie spokojne utrzymanie w III lidze ? mówi Maciej Kozicki. ?Dosyć ważne jest dla naszego klubu wprowadzenie do trzecioligowych rozgrywek formuły Pro Junior. Mamy młody zespół, promujemy młodych piłkarzy, wychowanków klubu i chcemy powalczyć w tej klasyfikacji, znaleźć się w gronie czterech drużyn, które będą partycypowały w podziale 1 mln zł, które zapewnia Polski Związek Piłki Nożnej.
Jak informowaliśmy przed tygodniem, Stowarzyszenie Kibiców KSZO wespół z klubem zwrócili się z apelem do kibiców o finansowe wsparcie i przekazywanie darowizn na rzecz ostrowieckiej piłki nożnej. Wszyscy, którym jej dobro leży na sercu mogą dokonywać wpłat na konto klubowe: PKO BP S.A. 04 1020 2674 0000 2102 0135 0040 z tytułem: darowizna na cele statutowe.
-Jestem bardzo wdzięczny, zarówno kibicom, jak i wszystkim osobom, od których otrzymaliśmy już wpłaty ? mówi prezes, M.Kozicki. ?Dla nas liczy się każda złotówka i każdy gest solidarności z klubem. To także pokazanie, że dla sporej rzeszy ostrowczan piłka nożna wciąż jest ważna, że ich integruje, zwłaszcza w kontekście zbliżającej się okrągłej, 90 rocznicy działalności KSZO.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *