Sebastian Włoskiewicz nowym zawodnikiem KSZO Odlewni Ostrowiec Świętokrzyski

Sebastian Włoskiewicz, który w ubiegłym sezonie występował w ekipie Uniwersytetu Radom, został nowym zawodnikiem KSZO Odlewni Ostrowiec Świętokrzyski.

Sebastian ma 21 lat. Występuje na pozycji lewego rozgrywającego. Sezon 2017/2018 miał niezwykle udany. W 26 spotkaniach zdobył 108 bramek.

Szczypiorniści KSZO rozpoczynają przygotowania do sezonu 13 sierpnia.

W tym tygodniu sternicy naszego klubu zajęci są podpisywaniem umów z zawodnikami, którzy pozostają w KSZO. Są to: Michał Piątkowski, Bartosz Sienniek, Maciej Jeżyna, Kacper Grabowski, Kacper Granat, Grzegorz Hubka, Maciej Cukierski, Filip Chmielewski, Damian Falasa, Sebastian Pawlik, Łukasz Telka, Bartosz Kogutowicz. Decyzji o pozostaniu w KSZO nie podjął jeszcze Kamil Kieloch.  Wszystko wskazuje na to, że do tego grona dołączonych zostanie 2-3 zawodników z drużyny juniorów młodszych.

Przypomnijmy, że pierwszoligową drużynę piłki ręcznej KSZO zasili nasz wychowanek Sebastian Pawlik, który wraca do klubu po okresie gry w juniorskich drużynach VIVE Kielce. Z zespołem pożegnali się Grzegorz Sobut, który podpisał kontrakt z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski i będzie występował w Superlidze. Do Piotrkowa wraca także z wypożyczenia Konrad Wędrak. Z KSZO do KSSPR Końskie przeniósł się nasz rozgrywający, Daniel Goliszewski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *