Polska ? Kamerun 18 sierpnia o godz. 20.15! W piątek i w sobotę bilety w kasach MOSiR!

Już w najbliższą sobotę, 18 sierpnia o godz. 20.15, w ostrowieckiej hali siatkarska reprezentacja Polski zmierzy się z innym uczestnikiem mistrzostw świata w meczu towarzyskim. Bilety na mecz dostępne są na platformie eBilet.pl, a przed meczem, w piątek i w sobotę, w kasach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Przed meczem z Polską kameruńscy siatkarze w Arenie Poprad przegrali ze Słowakami 1:3 oraz wygrali 3:1. Przed przyjazdem do Ostrowca przebywają na zgrupowaniu w Gliwicach, gdzie trenują w nowej Hali Podium i na obiektach AZS Politechniki Śląskiej. Tymczasem biało ? czerwoni, pod okiem wymagającego trenera Vitala Heynena, zakończyli zgrupowanie w Zakopanem. Ciężko pracowali na obozie kondycyjno ? wytrzymałościowym.

Podopieczni trenera Vitala Heynena z Ostrowca Świętokrzyskiego wyjadą na Memoriał Wagnera, który rozgrywany będzie w Krakowie, a po zgrupowaniu w Spale i kontrolnym meczu z Belgią w Szczecinie udadzą się na mistrzostwa świata, których współgospodarzami są Włochy i Bułgaria. W grupie eliminacyjnej D swoje mecze rozgrywać będą w Warnie, gdzie zagrają z Kubą, Portoryko, Finlandią, Iranem i Bułgarią. Przypomnijmy tylko, że Polacy bronią tytułu mistrzowskiego. Ostrowiecka hala jest dla polskich siatkarzy szczęśliwa. W 2011 roku przy Świętokrzyskiej pokonali Francuzów 3:1.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje, że mecz Polska ? Kamerun odbędzie się w naszym mieście dzięki zabiegom Prezydenta Miasta Jarosława Górczyńskiego. Mecz rozpocznie się o godzinie 20.15, a hala będzie otwarta dla kibiców już od godziny 19.30. Jest to impreza masowa, MOSiR prosi więc o dostosowanie się do poleceń służb porządkowych w celu sprawnej organizacji i przyjemnego, bezproblemowego uczestnictwa w meczu. Obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia materiałów pirotechnicznych, tzw. sztywnych drzewców do flag, napojów. Na terenie hali będą uruchomione punkty sprzedaży napojów i przekąsek, a przed halą będzie punkt z gadżetami do kibicowania. Na terenie hali obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i papierosów elektronicznych. Sprzedaż biletów przez serwis E-bilet cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Serwis planuje również sprzedaż biletów, w miarę dostępności, w kasach przy ul. Świętokrzyskiej 11, w piątek 17 sierpnia w godzinach 12-18 i w sobotę, 18 sierpnia od godziny 10.

MOSiR zachęca kibiców do korzystania w dniu meczu z komunikacji miejskiej. Pod halę będzie można dojechać autobusem linii 1, który odjeżdża w tym dniu z Kolonii Robotniczej o godzinie 18.50, a na miejscu jest około godziny 19.30. Powrót po meczu, godz. 23.00, w razie przedłużenia meczu, godzina zostanie dostosowana do potrzeb. W celu uniknięcia problemów z parkowaniem i późniejszym wyjazdem, po zakończeniu meczu, MOSiR zaleca korzystanie z parkingów znajdujących się przy MOPS, ul. Świętokrzyska, jak również przy ul. Staszica (za Biedronką).

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *