Brawo! Ale turniej! (zdjęcia)

Turniej Bewitched Gaming Ostrowiec Świętokrzyski, który rozgrywany jest w naszym mieście w ten weekend pod patronatem Gazety Ostrowieckiej został zorganizowany z wielkim rozmachem i niezwykle profesjonalnie.
Organizatorzy zadbali nie tylko o drużyny, które mierzą się w głównej w rywalizacji grę Counter-Strike: Global Offensive, ale i oto, aby inni miłośnicy gier komputerowych znaleźni coś dla siebie. Dlatego też hala sportowo-widowiskowa MOSiR tętni życiem. Organizatorzy zapraszają jeszcze dziś i jutro w godz. od 9 do 20. Wstęp wolny.

– Staramy się rozwijać i stąd większy rozmach przy organizacji tegorocznej edycji imprezy- mówi organizator turnieju, Maciej Jabłoński. Postanowiliśmy, aby zarówno konkurs główny stał na bardzo wysokim poziomie, ale także, aby wszyscy ci, którzy odwiedzą halę widowiskowo- sportową znaleźli coś dla siebie i także zostali na dłużej, aby pograć w przygotowane dla nich propozycje gier zarówno na konsolach, jak i komputerach.
Tymczasem 96 drużyn wzięło udział w eliminacjach do tegorocznego turnieju głównego. W drużynach, które zakwalifikowały się występują zawodowcy. Najlepsza ?szesnastka? mierzy się właśnie w Ostrowcu Świętokrzyskim.
– Jestem mile zaskoczony tym, że nasza propozycja zdobyła wśród miłośników gry Counter- Strike w całej Polsce taki odzew – przyznaje Marcin. -W zaledwie kilka godzin skompletowaliśmy wszystkie drużyny, które wzięły udział w eliminacjach. Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody finansowe. Zwycięska drużyna otrzyma 3 tys. zł. Za miejsce drugie 2 tys, a trzecie 1 tys zł. Będą także nagrody rzeczowe. Najlepszych poznamy w niedzielne popołudnie.

Maciej Jabłoński, organizator turnieju: Gramy dalej i obiecuję, że w przyszłym roku ta impreza będzie jeszcze lepsza. Zrobimy wszystko, aby sprostać najbardziej wybrednym wymaganiom wszystkich miłośników gier komputerowych.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *