Gimnastykują się przy muzyce (zdjęcia)

Z końcem sierpnia zakończył się etap zajęć na powietrzu w ramach zainicjowanego w styczniu przez Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego z cyklu ?Aktywny Senior 2018?. Trwające cztery miesiące zajęcia w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin spotkały się z fantastycznym odzewem ostrowieckich seniorów.
Od września MOSiR zaprosił seniorów do Hali Sportowo ? Widowiskowej przy ul. Świętokrzyskiej 11. Pierwsze zajęcia z cyklu: ?Gimnastyka przy muzyce?, odbyły się w minioną środę. Ostrowieccy seniorzy nie zawiedli. Kolejna forma zajęć spotkała się z aprobatą uczestników, którzy licznie tego dnia przybyli do hali. Z uśmiechem na twarzach uczestniczyli w zajęciach ruchowych przy muzyce. Była nie tylko gimnastyka, ale również taniec i wspólne śpiewanie.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w imieniu Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach wszystkich chętnych seniorów ? tych starszych i tych nieco młodszych. Zajęcia tradycyjnie będą się odbywać w każdą środę, w godz. 16-18. Przypominamy, iż od najbliższej środy, 12 września, zmienione zostają godziny odjazdu linii nr 1 MPK z przystanku obok Hali Sportowo – Widowiskowej. Autobus będzie odjeżdżał o godz. 18.15, a więc tuż po zakończeniu zajęć. Autobus nie jest bezpłatny ? dostosowana została jednak godzina odjazdu do zajęć „Aktywny Senior 2018”.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *