Ćmielów pełen aniołów

26 tysięcy złotych udało się zebrać podczas wyjątkowego, charytatywnego koncertu ?Zostań Aniołem w Ćmielowie?, zorganizowanego przez Fundację ?Cornelia?.
Zgromadzone środki powędrowały do rodzin chorych dzieci z terenu gminy: 10-letniej Magdy i 5-miesięcznego Szymona.
– Zwrócili się do mnie znajomi rodzin obu dzieci z prośbą o pomoc w organizacji zbiórki pieniędzy. Nie zastanawiałam się długo i postanowiłam zorganizować na ten cel koncert – mówi Wioletta Rogala- Mazur prowadząca fundację od 2015 roku.


Zespoły takie, jak Champion, Ran Devu, Szarotka, czy Akors od razu się zgodziły, aby wesprzeć akcję, a całość uzupełniły występy dzieci z przedszkola w Ćmielowie oraz Marcina Fulary.
Zainteresowanie koncertem przerosło oczekiwania organizatorów, bowiem wnętrze Domu Kultury w Ćmielowie wręcz pękało w szwach. 11 760 złotych przyniosła sprzedaż cegiełek na to wydarzenie, zaś 14 220 aukcja gadżetów. Najwyższą kwotę w licytacji, jaką poprowadzili Wioletta Rogala- Mazur i Marek Terczak, przyniosła sprzedaż specjalnie wykonanej, przez Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież, na to wydarzenie filiżanki, którą zakupił Tomek Stawiarski – piłkarz, na którego leczenie nie tak dawno ?Cornelia? zbierała środki.
– Chciałabym podziękować wszystkim tym, którzy wspólnie ze mną zorganizowali ten koncert, a przede wszystkim tym, którzy licytowali, przekazali gadżety, zakupili cegiełki, zespołom, które zagrały charytatywnie, przedszkolakom z Ćmielowa, motolotniarzom, motocyklistom i pracownikom Domu Kultury- dziękuje za naszym pośrednictwem Wioletta Rogala- Mazur.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *