Polska ? Kosowo w Ostrowcu Świętokrzyskim. Bilety dla zorganizowanych grup po 5 zł

Bilety na zaplanowany na 24 października o godz. 18 mecz męskiej reprezentacji Polski w piłce ręcznej z Kosowem o punkty w walce o awans do mistrzostw Europy w 2020 roku sprzedawane są przez platformę bilety.pl.
Związek Piłki Ręcznej w Polsce przygotował także ofertę specjalną dla szkolnych grup zorganizowanych, składających się minimum z 10 osób i nauczyciela. Bilety takie będą sprzedawane po 5 zł, a zamówienia należy kierować na kontakt mailowy: zamowienia@ebilet.pl.
Jak się dowiedzieliśmy, bilety będą także dostępne w kasach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim w dniu meczu od godz. 12.
Tymczasem Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołał zawodników do kadry narodowej na ostrowiecki mecz z Kosowem. Kadra w dniach od 19 do 22 października spędzi na konsultacji szkoleniowej w Szczyrku. W Ostrowcu pojawi się 22 października.
Po meczu w hali KSZO odbędzie kolejną konsultację w Warszawie przed kolejnym meczem o awans do ME z Izraelem w Tel Avivie.


Powołania do kadry na mecze z Kosowem i Izraelem otrzymali: Michał Daszek (SPR Wisła Płock); Przemysław Krajewski (SPR Wisła Płock); Antoni Łangowski (KPR Gwardia Opole); Adam Malcher (KPR Gwardia Opole); Piotr Chrapkowski (S.C. Magdeburg); Paweł Genda (VfL Lübeck- Schwartau); Maciej Gębala (SC DHfK Lipsk); Adrian Kondratiuk (Wybrzeże Gdańsk Handball); Mateusz Kornecki (Górnik Zabrze); Paweł Krupa (KS Handball Sportowa); Maciej Majdziński (Bergischer HC); Arkadiusz Moryto (Vive Handball Kielce); Paweł Paczkowski (HK Motor Zaporoże); Michał Potoczny (MMTS Kwidzyn); Rafał Przybylski (Fenix Toulouse Handball); Kamil Syprzak (FC Barcelona Lassa); Patryk Walczak (TuS NLuebbecke); Piotr Wyszomirski (TVB Lemgo).
Przypomnijmy, że trenerem głównym reprezentacji jest Piotr Przybecki, jego asystentem Paweł Noch, lekarzem kadry Tomasz Owczarski, fizjoterapeutami Jerzy Buczak i Krzysztof Rudomina, trenerem przygotowania motorycznego Łukasz Piwkowski, a dietetykiem Paweł Ryckiewicz.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *