Siatkarze SMS Ostrowiec w III lidze

Ostrowieccy siatkarze SMS GUMP w tym sezonie zagrają ponownie na trzecioligowch parkietach.
Taką decyzję podjął jednogłośnie zarząd Świętokrzyskiego Związku Piłki Siatkowej. Będzie to drugi sezon tego zespołu i szansa sprawdzenia siatkarskich umiejętności ze starszymi doświadczonymi zawodnikami dla uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu. Przypomnijmy, że w sezonie 2014/2015 ostrowieccy siatkarze zdobyli wówczas mistrzostwo III ligi. W tym sezonie prowadzeni na co dzień przez trenera Jerzego Pacholczaka zawodnicy to juniorzy, którzy rywalizować będą również w kategorii młodzieżowej, a trzecioligowe zmagania pozwolą im nabrać doświadczenia i poprawić swoje umiejętności.
Poziom rozgrywek III ligi z roku na rok rośnie, a o popularności seniorskiej siatkówki świadczy fakt iż do rozgrywek w niższej klasie, czyli IV lidze zgłosiło się 12 zespołów. Nasze zespół w III lidze rywalizować będzie z takimi drużynami, jak: Stakolo Staszów, CERRAD SMS Starachowice, DOMINO GALERIA CIEPŁA, GOKiS Waśniów, HETMAN Włoszczowa, KU AZS UJK Kielce, MKS CZARNI Połaniec, MSS Masłów, SIATKARZ Staszów, SMS WYBICKI Kielce, STS Skarżysko Kamienna.
Swój pierwszy mecz ekipa SMS zagra już w najbliższy czwartek, 18 października we własnej hali o godz. 19 i będzie podejmowała mistrza ubiegłego sezonu, Stakolo Staszów.
Będzie to na pewno trudne wyzwanie, ale przy wsparciu ostrowieckich kibiców wierzymy, że ostrowieccy siatkarze pokażą dobrą siatkówkę.
Kadra SMS GUMP przedstawia się następująco:
*Rozgrywający – Karol Rzegocki, Jakub Trojanowski, Patryk Giza
*Przyjmujący – Wiktor Wróbel, Adam Surmański, Jakub Majewski, Maciej Goździewski
*Środkowi – Konrad Zieliński, Igor Osowski
*Atakujący – Wojciech Wojtyczka, Bogdan Kostucha
*Libero – Wiktor Osuch, Filip Skrzypczak
*Trenerem SMS jest Jerzy Pacholczak.
Ostrowieckich siatkarzy wspiera Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim, Fitness Klub Centrum oraz firmy Anbud i Cerber.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *