Ostrowieckie Biegi Niepodległości. Na starcie prezesi KSZO, Kamil Zieliński, Marcin Wróbel?

Co roku razem z uczestnikami Ostrowieckich Biegów Niepodległości ? ramię w ramię ? biegną znane osoby ze świata sportu, które związane są z Ostrowcem Świętokrzyskim.

Nie inaczej będzie podczas tegorocznej imprezy, której start i meta zlokalizowane zostaną na płycie stadionu KSZO.

Udział w Ostrowieckich Biegach Niepodległości 2018 potwierdził już kolarz zawodowej grupy kolarskiej Team Hurom i reprezentacji Polski ? ostrowczanin Kamil Zieliński. W tym roku brał udział m.in. w narodowym wyścigu ? Tour de Pologne, czy Międzynarodowym Wyścigu Szlakiem Walk Majora Hubala, podczas którego wygrał 1. etap z metą na rynku w Ostrowcu Świętokrzyskim!

Po raz pierwszy w Ostrowieckich Biegach Niepodległości zobaczymy Marcina Wróbla ? trenera III-ligowych piłkarzy KP KSZO 1929 Ostrowiec Św., a w przeszłości piłkarz ekstraklasowego KSZO!

Po raz pierwszy pobiegnie też prezes klubu występującego w Lidze Siatkówki Kobiet – KSZO Ostrowiec S.A. ? Mirosław Buszkiewicz, znany z zamiłowania do biegania, mający na swoim koncie udział w wielu maratonach!

Nie pierwszy raz natomiast w Ostrowieckich Biegach Niepodległości wezmą udział prezesi KS KSZO Ostrowiec Św. ? maratończyk Piotr Dasios oraz wiceprezes ds. piłki ręcznej, do niedawna czynny zawodnik I-ligowego KSZO – Karol Szewczyk.

Zapisy do Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2018 prowadzone są na stronie www.ostrowiecbiega.pl. Do wyboru jest bieg uliczny na dystansie 10 km oraz – dla mniej zaawansowanych – marsz nordic walking na dystansie 5 km.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *