Polscy piłkarze ręczni do Ostrowca po szczęście, jak siatkarze…

Ostrowiecka hala będzie areną meczu eliminacyjnego EHF Euro 2020 Polska ?Kosowo.
Prezydent Jarosław Górczyński gościł w magistracie przedstawicieli Związku Piłki Ręcznej w Polsce: I wiceprezesa Henryka Szczepańskiego, prezesa Świętokrzyskiego Związku Piłki Ręcznej Grzegorza Budziosza oraz dyrektora sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Damiana Drobika.
– Ostrowiec Świętokrzyski przyniósł szczęście reprezentacji Polski w siatkówkę, bo to na ostrowieckiej hali podczas meczu z Kamerunem Polacy rozpoczęli drogę po medal Mistrzostw Świata. Teraz przyszedł czas na szczypiornistów, oby i w tym przypadku nasze miasto okazało się szczęśliwe ?powiedział włodarz naszego miasta.
Przypominamy, że mecz Polska-Kosowo odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej 24 października o godz. 18:00. Bilety dostępne są na platformie e-bilety.pl.
Związek Piłki Ręcznej w Polsce przygotował ofertę specjalną dla szkolnych grup zorganizowanych, składających się minimum z 10 osób i nauczyciela. Bilety takie będą sprzedawane po 5 zł, a zamówienia należy kierować na kontakt mailowy: zamowienia@ebilet.pl.
Bilety będą także dostępne w dniu meczu w kasach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim od godz. 12:00.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *