Policja wyjaśnia kulisy śmierci 66-latka

W nocy z 27 na 28 listopada 2018 r. ostrowieccy policjanci zatrzymali trzy osoby w związku ze śmiercią 66-letniego ostrowczanina.
Zdarzenie do którego być może przyczyniły się osoby trzecie, miało miejsce w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Denkowskiej.
-Służby zawiadomione zostały przez kobietę, wedle której mężczyzna mieszkający w domu obok może potrzebować pomocy ?mówi Sylwester Kaniewski, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przybyły na miejsce lekarz orzekł, że człowiek ten nie żyje.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denat miał ranę być może od noża. Zatrzymane osoby to: mężczyzna w wieku 42 lat oraz dwie kobiety w wieku 72 i 41 lat. Osoby te miały od prawie 2 promili do ponad 3,7 promila alkoholu w organizmie, stąd ich przesłuchanie nie było od razu możliwe. Wyjaśnienia złożą jak wytrzeźwieją. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Policja wyjaśnia kulisy śmierci 66-latka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *