Przegrana w Bydgoszczy zepchnęła siatkarki KSZO z 8 na 10 pozycję w Lidze Siatkówki Kobiet

Liga Siatkówki Kobiet. *Pałac Bydgoszcz ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:19, 25:17, 25:22).

Pałac: Misiuna (6), Krzywicka (13), Gałucha (13), Ziółkowska(5), Balmas (15), Mazurek (3), Jagła (libero) oraz Kuligowska i Różyńska(1).Trener: Piotr Matela.

KSZO: Wojtowicz (7), Gejko (3), Miros (8), Dorsman (6),Tracz (8), Słonecka (10), Kucińska (libero) oraz Zackiewicz, Wołoszyn (1), Oktaba i Rdzanek (libero). Trener: Frantisek Bockay.

MVP: Magdalena Mazurek

Sędziowali: Mariusz Fiutek ? Rafał Pośpiech, Widzów: 1250.

 Bydgoskie siatkarki w meczu z naszym zespołem kontynuowały dobrą formy. KSZO natomiast potwierdził, że na wyjazdach gra mu się wybitnie ciężko?

 To niesłychane, zważywszy zwłaszcza w kontekście wyniku meczu, ale w I secie nasza drużyna prowadziła 4:1, 5:3 i 8:5. Później gospodynie doprowadziły do remisu. Było 9:9, 12:12 i 15:15. Niestety, nasz zespół nie potrafił utrzymać zagrywki pałacanek i szybko zrobiło się 15:20.  Łatwo się domyślić, że to Pałac objął prowadzenie w meczu?

 W II secie KSZO musiał cały czas gonić wynik partii.Przegrywał 0:2, 1:3, 3:5, 6:9? Mimo, iż nasza drużyna jako tako radziła sobie w grze w ataku, to od stanu 9:13 grała coraz gorzej, a kiedy przegrywała 13:18 rozpoczęło się odliczanie do końca seta. To niesłychane, ale pałacanek od stanu 21:13 nasza drużyna nie była już w stanie zatrzymać. KSZO przegrywał więc w meczu 0:2?

W III secie KSZO objął niespodziewanie prowadzenie 5:1 i uwierzyliśmy, że w tym spotkaniu jeszcze wszystko możliwe. Mimo, iż gospodynie zaczęły lepiej grać, to ciągle KSZO prowadził, a to 8:6, a to 12:10. Przystanie 18:16 dla KSZO realna była gra w IV secie, ale rywalki narzuciły ostrowczankom swój styl gry i kiedy wyszły na prowadzenie 24:20 stało się jasne, że do swego dorobku dopiszą komplet punktów.

W całym meczu Pałac atakiem zdobył 40 pkt., a KSZO 35 pkt. Bydgoszczanki lepiej serowały. Posłały 7 asów serwisowych przy zaledwie 2 KSZO. Zaliczyły także więcej, bo 8 bloków punktowych, a KSZO zaś 6. Nasz zespól popełnił natomiast 20 błędów własnych. Pałacanki miały ich na koncie natomiast 15 i w pełni zasłużenie  wygrały spotkanie.

Print Friendly, PDF & Email

4 thoughts on “Przegrana w Bydgoszczy zepchnęła siatkarki KSZO z 8 na 10 pozycję w Lidze Siatkówki Kobiet

 • 9 grudnia 2018 at 19:37
  Permalink

  To jest chyba ten czas zeby uderzyc sie w piers i podziekowac zarówno zawodniczkom jak i całemu zarzadowi dla wszystkich kibicow Ostrowieckich i zakończyc ta PATOLOGIE bo to wrecz NIESŁYCHANE co tu sie dzieje!!!!!!!!!!!!!!!
  Dzisiaj porażka 3-0 w srode TO SAMO 0-3 i tydzien zakonczymy tez oczywiscie kolejną przegrana.
  My kibice ostrowieccy nie chcemy tej patologi więcej ogladać.
  Panie prezesie jest pan facetem a facet ma JAJA a Pan……..?

  Reply
  • 9 grudnia 2018 at 19:56
   Permalink

   Teraz to piszesz, a jak pokonały Wrocław to nic. My się nie bijemy o mistrzostwo Polski tylko o utrzymanie w ekstraklasie i oto, aby spłacić długi ciągnące się od 3 lat. Jak spłacimy długi to możemy myśleć o czymś więcej, ale jak na razie to tylko o utrzymaniu.

   OSTROWIEC ZASŁUGUJE NA SIATKÓWKĘ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE TYLKO DO TEGO POTRZEBNI SĄ SPONSORZY!!!

   Reply
  • 9 grudnia 2018 at 20:25
   Permalink

   Ciągle piszesz te swoje głupoty nie walczymy o mistrzostwo tylko o utrzymanie w lidze i niestety musimy liczyć się z porażkami .Zespół jest słaby i sportowo i organizacyjnie ale przed nami są ważne mecze z zespołami z naszego poziomu i te trzeba i należy wygrać . A zespołu nikt nie wycofa tylko dlatego ,że ty tak chcesz.

   Reply
   • 9 grudnia 2018 at 20:51
    Permalink

    Tylko Bydgoszcz wygrał ostatnio z Budowlanymi. Głupio, żeśmy stracili punkty z Kaliszem czy Legionovią, a poza tym zależy mi na tej drużynie, żeby taki Ostrowiec miał drużynę w najwyższej klasy rozgrywkowej, żeby było głośno o naszym mieście i z tej strony pozytywnej.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *