Awanturnica

W dniu 19 grudnia 2018 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim miała miejsce awantura domowa. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego.

 

-Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 50?latka będąc pod wpływem alkoholu awanturowała się, a ze względu na jej zachowanie podjęto decyzję o odizolowaniu jej i umieszczeniu w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych majątkowej oraz znieważenia policjantów. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności. w celu wytrzeźwienia ?mówi Sylwester Kaniewski, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. W trakcie przewożenia, kobieta w radiowozie, aby uniknąć spędzenia nocy w policyjnej celi, wręczyła mundurowym 200 euro ?łapówki?, prosząc o odstąpienie od dalszych czynności służbowych. Kiedy została poinformowana o dalszych konsekwencjach swojego zachowania, zaczęła zachowywać się wulgarnie i znieważyła funkcjonariuszy.

Badanie alkomatem wykazało, że nietrzeźwa kobieta miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty wręczenia korzyści.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *