Piłkarze KP KSZO 1929 rozpoczynają sparingi. Dominik Cheba zostaje w KSZO!

Trzecioligowi piłkarze KP KSZO 1929 w najbliższą sobotę rozegrają pierwsze mecze kontrolne. 26 stycznia, w Staszowie, o godz. 12 zmierzą się z drugoligową Siarką, z którą zremisowali w grudniu na boisku przy ulicy Kolejowej 1:1, a o godz. 14 zagrają przeciwko czwartoligowej Pogoni Staszów.
Nie pozostaje nam nic innego, jak oczekiwać dobrych wieści z boiska w Staszowie?
Z zespołem trenuje już Dominik Cheba, który ostatecznie nie będzie w nowym sezonie występował w ekipie Ruchu Chorzów. Trenują także pozyskani Marcin Grunt, Marcin Dynarek i Maciej Miłek, który jednak doznał niegroźnego urazu.
Z zespołem treningi rozpoczął natomiast 21-letni Filip Rogoziński, były gracz Zorzy Tempo Pacanów, Piasta Stopnicy, a ostatnio Zdroju Busko. Zawodnik ten był przymierzany do gry na pozycji lewego obrońcy. Po powrocie Dominika Cheby jednak, na co wszystko wskazuje, trener Marcin Wróbel znajdzie dla niego inną pozycję.
-Filip, to bardzo ciekawy, uniwersalny zawodnik – mówi nasz szkoleniowiec. ?Potrafi zagrać na kilku pozycjach, wykazuje spore umiejętności oraz spory zapał i chęci do gry. W ciągu kilku najbliższych dni okaże się, czy ostatecznie zasili nasz klub. Chcę podkreślić, że żadnych transferów nie będziemy robić na siłę.
Awizowaliśmy, że w orbicie zainteresowań naszego klubu byli: 24-letni pomocnik Mateusz Lampart, były gracz Hutnika Kraków, Puszczy Niepołomice, Proszowianki Proszowice, a ostatnio Limanovii Limanowa oraz 21-letni bramkarz Dorian Frątczak, wychowanek Hutnika Kraków, który ostatnio reprezentował barwy Stali Stalowa Wola. Obaj jednak nie pojawili się w Ostrowcu, najprawdopodobniej wybierając opcję gry w innych klubach.
Jak podkreśla Sebastian Mazur, członek zarządu KP KSZO 1929 ds. sportowych, teraz pozostaje tylko wzmocnienie siły ofensywnej drużyny.
-Od czwartku trenuje z nami 28- letni Damian Kupisz – napastnik, który ma na koncie grę w takich klubach, jak Bałtyk Koszalin, Karpaty Krosno, Hetman Zamość. Jesienią występował w Sokole Aleksandrów Łódzki. W tym tygodniu na testy
przyjedzie także napastnik ukraiński, który ostatnio występował w jednym z trzecioligowych klubów węgierskich i strzelił w minionej rundzie 9 goli.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Piłkarze KP KSZO 1929 rozpoczynają sparingi. Dominik Cheba zostaje w KSZO!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *