Policja poszukuje nożownika. Zadał śmiertelny cios

W dniu 26 lutego 2019 r., ok. godz. 15, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim otrzymał zgłoszenie, że w mieszkaniu w bloku na jednym z osiedli, mężczyzna w wieku ok. 30 lat został zraniony nożem. Na miejsce zostali skierowani policjanci.

-Funkcjonariusze ustalili, że między kolegami, którzy wcześniej spożywali razem alkohol, doszło do awantury z użyciem noża -mówi Sylwester Kaniewski, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. W jej trakcie 30-latek został zraniony. Niestety, rany okazały się poważne, gdyż mężczyzna zmarł. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

W chwili obecnej pod nadzorem prokuratora trwają czynności, mające na celu zabezpieczenie miejsca zdarzenia, wyjaśnienia wszystkich okoliczności tej sprawy.

Policja apeluje o pomoc do osób, które posiadają informacje mogące ustalić i zatrzymać sprawcę o kontakt telefoniczny z KPP w Ostrowcu pod nr tel. 112. Na chwilę obecną wiadomo, że sprawcą jest mężczyzna wzrostu ok. 180 centymetrów, krępej budowy ciała, nad lewym uchem i na szyi ma tatuaż o wzorze tzw.  Tribala.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *