Pracownicy Elkom Trade i ich dzieci zebrali ponad tonę odpadów

Pracownicy Elkom Trade ?uzbrojeni? w worki i rękawiczki posprzątali zalesiony teren położony przy ul. Bałtowskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim w bezpośrednim sąsiedztwie działki, na której budowany jest nowy zakład firmy.
Efektem akcji jest ponad 1.000 kg zebranych odpadów.
– Chcielibyśmy, aby mieszkańcy naszego miasta i okolic dbali o środowisko naturalne i nie niszczyli przyrody- mówi Edyta Handze, manager ds. marketingu Elkom Trade. Miłości i szacunku dla natury chcemy uczyć również dzieci. Wysypisko śmieci
urządzone przez nieodpowiedzialnych ludzi było bardzo dobrze widoczne z trasy Ostrowiec ? Bałtów, nie tylko z perspektywy auta, ale przede wszystkim dla przechodniów i korzystających ze ścieżki rowerowej.
Załoga Elkom Trade oczyściła obszar o łącznej powierzchni ok. 6.000 m kw. i wywiozła na wysypisko ok. 100 sztuk 120-litrowych worków wypełnionych różnego rodzaju odpadami: butelkami, szkłem, gumą, ubraniami, a nawet dachówką. W akcji brało udział ponad 20 osób, znaleźli się wśród nich pracownicy firmy i ich rodziny, w tym dzieciaki. Na posprzątanym terenie ustawiono drewniane tabliczki informujące o inicjatywie Elkom Trade.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *