Porażka piłkarzy ręcznych KSZO na koniec sezonu

I liga piłki ręcznej mężczyzn. Grupa C. *KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – KS Uniwersytet Radom 25:27 (14:11).

Nie tak zamierzali się pożegnać się z ostrowieckimi kibicami nasi szczypiorniści w ostatnim meczu sezonu.

W I połowie, owszem, pomarańczowo-czarni długo „wchodzili” w mecz, ale pod jej koniec osiągnęli przewagę i na przerwę schodzili z trzema bramkami przewagi. Utrzymywali ją także w II połowie, ale na 10 minut przed zakończeniem spotkania podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego zapomnieli, jak zdobywa się bramki. Razili wyjątkową słabą grą w ataku i nieskutecznością. W ciągu ostatnich 10 minut rzucili zaledwie dwie bramki, na dodatek obie z rzutów karnych… Cel jednak, jakim było utrzymanie się w I lidze, zwłaszcza przy tak licznych kontuzjach w zespole, został osiągnięty.