Złoto indywidualnie i drużynowo. Lekkoatletki ostrowieckiej SMS mistrzyniami Polski!

W miniony piątek w Kamionie koła Sochaczewa rozegrano Mistrzostwa Polski Szkolnego Związku Sportowego w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych.
Uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcących okazały się najlepsze w kraju. Zdobyły złoty medal w klasyfikacji drużynowej. Indywidualnie najszybsza była Karolina Fiutek, a tuż za nią finiszowała Dominika Ostrowska. Piąta była Weronika Waleciak, dziesiąta Joanna Wendy, jedenasta Monika Strojecka, a trzydziesta pierwsza Manila Legiecka.
-To pierwszy taki sukces w historii ostrowieckiej szkoły mistrzostwa sportowego ? mówił nam szczęśliwy i zadowolony trener, Kazimierz Jaros. ?To osiągniecie jest tym cenniejsze, bo trasa biegu prowadziła przez niezwykle trudny teren, z ciężką i piaszczystą nawierzchnią, na dodatek najeżony licznymi podbiegami i zbiegami.
Lekkoatletki SMS przebywają obecnie na zgrupowaniu w Wiśle. Za naszym pośrednictwem pozdrawiają czytelników gazety, a także koleżanki i kolegów z ostrowieckiej szkoły mistrzostwa sportowego.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *