Młodzicy KSZO jadą do Płocka na 1/8 Pucharu ZPRP. Rywale trudniejsi, ale nie mają nic do stracenia…

Drużyna szczypiornistów KSZO przed tygodniem zapewniła sobie start w 1/8 Pucharu Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Młodzicy KSZO awansowali do grona 16 najlepszych zespołów w Polsce.
Teraz wyjeżdżają do Płocka, by walczyć o awans do 1/4 i znaleźć się w samej elicie rozgrywek. W sercu Mazowsza zmierzą się z gospodarzami ? Wisłą Płock, a także z Anilaną Łódź i Ostrovią Ostrów Wielkopolski.
Przypomnijmy, że w ubiegły weekend w Tarnowie podopieczni Jacka Wziątka i Tomasza Radowieckiego ulegli MKS Tarnów po swoistym maratonie rzutów karnych 12:13 (w regulaminowym czasie gry był remis 26:26) oraz wygrali konkurs rzutów karnych 4:3 z Czuwajem Przemyśl (w regulaminowym czasie był remis 22:22) i pokonali 31:25 Padwę Zamość. Nasza drużyna zajęła 2 miejsce w grupie i awansowała do dalszych gier. Na dodatek, Michał Sieniek uznany został za jednego z najlepszych
graczy turnieju.
Oto kalendarzyk 1/8 Pucharu Polski młodzików ZPRP:
17 maja, piątek
16.00: UKS Anilana II Łódź – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
18.00: SKF Wisła Płock ? KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18 maja, sobota
10.30: KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – UKS Anilana II Łódź
12.30: SKF Wisła Płock – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
19 maja, niedziela
10.30: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
12.30: SKF Wisła Płock – UKS Anilana II Łódź
Ekipa młodzików KSZO w rozgrywkach występuje w składzie: Patryk Krowiński, Bartłomiej Pęczkowski, Mateusz Świstak, Michał Sieniek, Wiktor Kłonica, Igor Skrok, Oliwier Tura, Kacper Kaleta, Alan Klepacz, Michał Kot, Michał Lipka, Jakub Dzik, Radosław Barański. Trenerzy: Jacek Wziątek, Tomasz Radowiecki.

Print Friendly, PDF & Email