Marcin Kaczmarek wraca na Świętokrzyską!

Blisko 40-letni Marcin Kaczmarek, który występował w barwach KSZO w latach 2004-2005, wraca na Świętokrzyską. Dziś podpisał umowę z włodarzami naszego klubu i od 1 lipca będzie piłkarzem KSZO.
Marcin, to wychowanek Piasta Błaszki, z którego trafił do KKS Kalisz. Przed grą w KSZO występował jeszcze we Włókniarzu Konstantynów Łódzki i Ceramice Opoczno. Po udanym sezonie 2004/2005 w ówczesnej ekipie Stasiak KSZO, Kaczmarek przeniósł się do kieleckiej Korony i występował na boiskach Ekstraklasy. Do 2008 roku był podstawowym zawodnikiem kieleckiego klubu. Później zasilił ekipę Lechii Gdańsk, a w 2011 roku przeprowadził się do ŁKS Łódź, z którego trafił do sąsiada zza miedzy, czyli Widzewa Łódź. W sezonie 2013/14 spadł z Widzewem do I ligi i podpisał kontrakt z Olimpią Grudziądz, w której grał do końca sezonu 2018/2019, pomagając jej powrócić na boiska I ligi. W minionym sezonie II ligi popularny „Kaka” rozegrał 24 spotkania i zdobył pięć bramek.
Warto dodać, że – jak sam mówi Marcin, który ma także trzy występy w reprezentacji Polski – wraca do rodzinnego domu, bo jego żona Diana jest ostrowczanką.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *