Dziś Ogólnopolski Dzień Boksu Olimpijskiego. Otwarte zajęcia dla ostrowczan

Zarząd Polskiego Związku Bokserskiego trzy lata temu podjął uchwałę o ustanowieniu 10 czerwca Ogólnopolskim Dniem Boksu Olimpijskiego.
W tym roku ten szczególny dzień przypada na poniedziałek. Dziś więc, wzorem lat ubiegłych, korzystając z przebogatego wachlarza możliwości wszystkie kluby mogą zaprezentować: walki pokazowe, pokazy techniki, pokazy treningu, czy wreszcie konkursy i zabawy sprawnościowe.


W ramach Ogólnopolskiego Dnia Boksu Olimpijskiego odbywać się będą w całej Polsce mitingi i mecze bokserskie, pokazy technik i akcji bokserskich, pierwszy krok bokserski dla publiczności, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe w boksie, prezentacja zawodniczek, zawodników klubowych i kadrowych, zasad i reguł obowiązujących w boksie olimpijskim oraz nabór nowych członków, wywiady z mistrzami, gry, zabawy, konkursy dla dzieci i młodzieży.
Dzień Boksu Olimpijskiego to bardzo dobra okazja do włączenia się w tę akcję klubów biorących udział w Programie Akademii Boksu Olimpijskiego, która świetnie funkcjonuje w Ostrowcu już 2 lata.
W naszym klubie w tym dniu będą prowadzone zajęcia otwarte dla mieszkańców naszego miasta i powiatu od godziny 16.30 do 18. Zawodnicy KSZO będą również uczestniczyć pokazach sportowych w Kielcach.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *