Fabian Burzyński w Boże Ciało stanie na ślubnym kobiercu! We wrześniu mecz KSZO-Lech

Po niedzielnym meczu finałowym Okręgowego Pucharu Polski z Granatem Skarżysko – Kamienna i powrocie z Arena Suzuki Kielce piłkarze KSZO udali się na zasłużone urlopy.
Ten tydzień będzie wyjątkowy dla jednego z nich. Nasz pomocnik, Fabian Burzyński, staje bowiem w najbliższy czwartek, w Boże Ciało, na ślubnym kobiercu. Już dziś więc życzymy mu wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
Nasi futboliści z urlopów wrócą 3 lipca. Jak wiemy, treningi z zespołem rozpocznie Marcin Kaczmarek, który jest pierwszym wzmocnieniem trzecioligowej jedenastki KSZO. Oczywiście, nasi działacze mają już misternie skalkulowany plan wzmocnienia drużyny, ale na razie nie chcą ujawniać szczegółów tej operacji. Wiadomo też, że do zespołu muszą dołączyć, zgodnie z obowiązującymi przepisami, gracze w wieku młodzieżowca. Miejmy też nadzieję, że drużyna rozpocznie przygotowania do kolejnego sezonu w III lidze z zawodnikami, którzy w pełni zdrowia wrócą po kontuzjach. Mamy tu na myśli przede wszystkim Daniela Dybca i Piotra Jedlikowskiego, którzy tak udanie prezentowali się w rundzie jesiennej.
Nasz klub opracował już bogaty harmonogram gier sparingowych i kontrolnych. Należy podkreślić, że pomarańczowo ?czarni w okresie przygotowań do sezonu, który rozpocznie się 10 sierpnia, zmierzą się z dobrymi i wymagającymi rywalami. Oto harmonogram meczów sparingowych:
*10 lipca. Motor Lublin – KSZO (godzina i miejsce do ustalenia)
*13 lipca. KSZO – Stal Stalowa Wola (godzina i miejsce do ustalenia)
*17 lipca, godz. 17:00. KSZO – ŁKS Łagów (miejsce do ustalenia)
*17 lipca, godz. 19:00. KSZO – Tomasovia Tomaszów Lubelski (miejsce do ustalenia)
*20 lipca. GKS PGE Bełchatów – KSZO (godzina i miejsce do ustalenia)
*27 lipca, godz. 11:00. KSZO – MKS Busko-Zdrój (miejsce do ustalenia)
*31 lipca. KSZO – Stal Kraśnik (godzina i miejsce do ustalenia)
Jak się dowiedzieliśmy, nasi piłkarscy włodarze cały czas prowadzą rozmowy związane z organizacją, w rocznicę 90-lecia KSZO, meczu z zaprzyjaźnionym Lechem Poznań. Wiemy już, że do spotkania dojdzie we wrześniu, kiedy Lech będzie korzystał z przerwy w rozgrywkach ekstraklasy, związanej z meczami eliminacyjnymi do EURO 2020 reprezentacji Polski.

Print Friendly, PDF & Email