Oferta wakacyjna ostrowieckiego PKS

Od 23 czerwca, czyli od pierwszej wakacyjnej niedzieli, obowiązuje nowy, letni rozkład jazdy PKS.
Na okres wakacji dla mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i regionu PKS przygotował po raz kolejny możliwość podróżowania nad Morze Bałtyckie.
Już 22 czerwca z Regionalnego Dworca Autobusowego w Ostrowcu Świętokrzyskim odjedzie pierwszy wakacyjny autokar nad polskie morze do Jastrzębiej Góry przez Gdańsk, Sopot, Gdynię, Redę, Puck, Władysławowo, Chłapowo, Rozewie.
Wyjazdy z Ostrowca Św. zaplanowano codziennie o godz. 19, przyjazdy do Jastrzębiej Góry o godz. 8.16. Odjazdy powrotne z Jastrzębiej Góry o godz. 18.30, przyjazdy do Ostrowca Świętokrzyskim o godz. 7.35.
Z kolei 25 czerwca wyruszy pierwszy autokar do Ustki i Kołobrzegu przez Toruń z zajazdem m.in. do Darłowa, Darłówka, Dąbek, Łaz, Mielna, Sarbinowa i Ustronia Morskiego. Wyjazdy z Ostrowca Świętokrzyskiego o godz. 17.45 w dni nieparzyste miesiąca, przyjazdy do Kołobrzegu o godz. 10.25. Odjazdy powrotne z Kołobrzegu o godz. 12.55 również w dni nieparzyste, przyjazdy do Ostrowca Świętokrzyskiego o godz. 5.31.
Od 4 lipca ostrowiecki PKS rozpocznie obsługę kolejnej linii nadmorskiej, tym razem do Łeby przez Płock, Toruń, Trójmiasto, Władysławowo i Karwię. Odjazdy z dworca PKS w czwartki, piątki i soboty o godz. 20, przyjazdy do Łeby o godz. 8.47. Odjazdy powrotne z Łeby w piątki, soboty i niedziele o godz. 19, przyjazdy do Ostrowca Świętokrzyskiego o godz. 7.55.
PKS przygotował dla podróżnych szereg atrakcyjnych ulg w przejazdach: np. dzieci do 4 roku życia mogą korzystać ze 100% zniżki, a dzieci od 5 do 7 lat, młodzież szkolna, studenci, oraz osoby powyżej 60 roku życia mogą liczyć na 10% zniżkę.
Bilety można kupować zarówno w kasie dworcowej, u kierowców w autobusach, jak też poprzez Internet w serwisie e-podróżnik. Prowadzona jest również całodobowa telefoniczna rezerwacja biletów, tel. 607 432 921.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.