Beata Kobiałka pełniącą obowiązki dyrektora ostrowieckiego muzeum

To był wyjątkowy tydzień w życiu Beaty Kobiałki. Najpierw wygrała konkurs na stanowisko inspektora w Wydziale Organizacyjno -Prawnym Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim, a następnie została pełniącą obowiązki dyrektora Muzeum Historyczno ?Archeologicznego.Zastąpiła Ewę Działowską, której skończył się roczny okres zarządzania naszą instytucją kultury.

Beata Kobiałka będzie pełniła obowiązki dyrektora ?Krzemionek? do czasu rozstrzygnięcia ogłoszonego konkursu, w którym oferty przyjmowane są do 26 lipca, a który rozstrzygnięty zostanie najpóźniej pod koniec sierpnia. Niejako wraca na stare śmieci, gdyż przed kilkoma laty była w muzeum kierownikiem organizacyjnym. Później pracowała w Urzędzie Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim. W ostatnich wyborach samorządowych ubiegała się też o fotel burmistrza Kunowa.

Beata Kobiałka jest absolwentką studiów politologicznych o specjalności samorząd terytorialny na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach na kierunku zarządzanie funduszami unijnymi oraz Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Kielcach na kierunku administracja.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *