Efektowne zwycięstwo szczypiornistów KSZO na początek sezonu

I liga piłki ręcznej. Grupa C. *KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski ? Azoty II Puławy 33:24 (18:10).


*KSZO: Piątkowski, Kijewski, Baran ? Włoskiewicz 12, Grabowski 10, Włodarski 5, Chmielewski 2, Rusin 1, Kogutowicz 1, Zielonko 1, Hubka 1, Cukierski, Dwojak, Granat, Pawlik. Trener: Tomasz Radowiecki.
Karne: 1/1. Kary: 4 min.

*Azoty II: D.Janicki, Borucki – Konieczny 2, Kamiński 1, Flont, Mchawrab 4, Adamczuk 6, Malinowski 1, Szewczyk 3, K.Janicki 2, Antoniak 1, Batyra, Baranowski 3, Przychodzień 1. Trener: Piotr Dropek.

Karne: 2/3. Kary: 4 min. 

Sędziowali: Maciej Karwowski – Mirosław Kowalski (Przemyśl).

Widzów: 350.

Pewne zwycięstwo odnieśli nasi szczypiorniści w inaugurującym nowy sezon 2019/2020 meczu z rezerwami puławskich Azotów. Podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego szybko objęli prowadzenie 4:0 i 5:1 i narzucili swój styl gry rywalowi.

Piłkarze ręczni KSZO dobrze grali zarówno w obronie, jak i skutecznie w ataku. Dość wspomnieć, że po 21 min. gry prowadzili aż 15:5. Zdeprymowali tym rywali do tego stopnia, że ci popełniali mnóstwo błędów i grali na niskim procencie skuteczności rzutowej.
Przewaga ostrowczan nie była zagrożona także w drugiej połowie, choć puławska siódemka grała już lepiej. Nie była jednak w stanie nawet zbliżyć się na jakikolwiek kontakt z KSZO.
W naszym zespole skutecznie zagrali Sebastian Włoskiewicz i Kacper Grabowski. Szkoleniowiec pomarańczowo-czarnych mógł się także cieszyć z postawy rozgrywających – Pawła Kowalczyka, Dawida Rusina i Bartosza Kogutowicza, którzy opowiadali za ofensywną grę zespołu. Wszyscy jednak zapracowali na wynik i udany start w rozgrywkach.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *