Waterpolowy KSZO w Termach Maltańskich. Bez wzmocnień w ekstraklasie

W najbliższy weekend, 5 i 6 października, KSZO weźmie udział w międzynarodowym turnieju VI Malta Waterpolo Cup 2019 w Poznaniu. Zagramy tam z miejscowym Waterpolo, a także z Alfą Gorzów Wielkopolski i słowackim Hornets Koszyce.
19 i 20 października, KSZO wyjazdowymi meczami do Łodzi z ŁSTW, powróci do waterpolowej ekstraklasy.
Zamknęło się transferowe okienko. KSZO nie znalazł dodatkowych pieniędzy na stypendia, a miasto również nie zasili klubu środkami z promocji poprzez sport. Nasz klub nie dokonał więc żadnego transferu. Oznacza to, że do rozgrywek przystąpi w składzie pierwszoligowym z poprzedniego sezonu, ale tylko zawodnikami w wieku juniora i juniora młodszego. Maciej Iwoła zasilił AZS Warszawa, a Wojciech Kotaś choć jest wychowankiem nie może być wypożyczony z ŁSTW Łódź. Jak pamiętamy, przed tygodniem trener Robert Serwin mówił, że bez wzmocnień sensacją wręcz byłoby na koniec sezonu uniknięcie barażów z mistrzem I ligi.

 

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Waterpolowy KSZO w Termach Maltańskich. Bez wzmocnień w ekstraklasie

  • 5 października 2019 at 23:20
    Permalink

    I co? Miasto , sponsorzy nic nie pomogło. Pojechali stałym składem. Młodzi chłopcy którzy tyrali …a miasto dało na nowe auta siatkarkom. Jak się ich traktuje? I co? I wygrali z wicemistrzem Polski. Syn wziął sobie przepustkę z uczelni wojskowej we Wrocławiu i pojechał własnym autem do Poznania, i rzucił poznaniakom trzy lufy….boli cholernie jak się ich traktuje….. pierwszy mistrz powojennej Polski….a pan panie Kisiel niech przestanie już siać propagandę sukcesu…jak to kiedyś było? Kisiel Notuje. Żenada panie Kisiel i panie Górczynski

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *