Sukces ostrowieckich taekwondoków w Białymstoku

Podczas gdy w niedzielę w Ostrowcu odbywały się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików z Białegostoku wróciła 11- osobowa grupa zawodników klubu ?Taekwondo Olimpijskie ? Ostrowiec?. Rywalizowała tam w XI Otwartych Technicznych Mistrzostwach Polski,  IV Technicznych Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Taekwondo Olimpijskim oraz Taekwondo Huzar Cup.

Nasi zawodnicy z występu na matach przywieźli 4 medale brązowe, 4 medale srebrne i trzy złote medale. Brązowe medale w swoich kategoriach zdobyli:  Patrycja Masternak, Mikołaj Jedlikowski, Wiktoria Kaniszewska, Julia Polak.  Srebro zdobyli: Nikola Mazur, Gabriela Szymańska, Lena Papierz i Antoni Przydatek. Złote medale zawisły na szyjach: Roksany Głąbień, Patrycji Kaniszewskiej i Oliwiera Pawłowskiego.

Po raz pierwszy w historii naszego klubu i miasta w taekwondo olimpijskim dwoje zawodników wzięło udział w Technicznych Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych i przywieźli medale z najcenniejszego kruszcu. Klub dziękuje gminie Ostrowiec Świętokrzyski, rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu na te zawody.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *