Podwójne uderzenie RanDevu

Sporo dzieje się wokół przeuroczego ostrowieckiego duetu RanDevu, który tworzą Renata i Darek.
Przed kilkoma tygodniami światło dzienne ujrzał ich teledysk do utworu „Alimenty”, a w minionym tygodniu w Ostrowcu Świętokrzyskim i okolicach powstawał ich najnowszy clip do piosenki „Chwyć za rękę mnie”.
– To jest bardzo fajny taneczny numer – przyznaje Renata. Trochę opisuje dzień codzienny zakochanych w sobie ludzi. Sam pomysł już długo leżał w przysłowiowej szufladzie, ale u nas jest tak zawsze, że lubimy dopracować wszystko. Zdarza się, że zmieniamy i samą linię melodyczną, ale także i przekaz nagrania. Przekładamy też tzw. klocki pomiędzy zwrotkami i refrenem.
Najnowszy clip RanDevu powstawał w samym Ostrowcu Świętokrzyskim, ale i w okolicy.

– Tym razem skupiliśmy się na dobrej zabawie, aby powstał bardzo taneczny clip- mówią. Liczymy, że się udało, a przy okazji zagrało nasze miasto m.in. Stara Huta, okolice dworca PKP, a także otoczenie You & Me. Choć na efekt prac na planie nowego clipu RanDevu przyjdzie nam poczekać kilka tygodni, to w sieci od miesiąca jest dostępny ostatni clip grupy do utworu „Alimenty”.
– To fakt, jak na koncertach zapowiadamy ów utwór, odbiorcy jakby bardziej skupiają się na przekazie- przyznaje Darek. W Internecie też zawrzało, ale pamiętajmy, że to tylko piosenka, a w nich nie ma czegoś takiego, że nie porusza się trudnych tematów. Teledysk do „Alimentów” powstawał w Hotelu ATUT**** w Licheniu Starym.


– Mamy już osiem autorskich utworów i chcemy obecnie przygotować około dwunastu kompozycji, aby mieć materiał na album – przyznaje Renata. Staramy się stawiać na muzykę łatwą i przyjemną, ale do tego dojrzałą, która jest dość wyważona i dociera do różnych grup wiekowych.
RanDevu ma za sobą bardzo pracowite koncertowe lato, bowiem okazało się, że żaden ich weekend nie był wolny.
– Muszę przyznać, że już się zdarzyło, że jednego dnia mieliśmy dwa koncerty, na szczęście nie był potrzebny do podróży helikopter (śmiech), bo poruszaliśmy się w obrębie regionu – żartuje Darek.
Zespół RanDevu latem zagrał na festiwalu w Szydłowcu, w roli laureata sprzed roku, oraz na festiwalu w Mościbrodach.
Teraz też RanDevu zapowiada, że nie ma czasu na leniuchowanie i na pewno jeszcze w tym roku nie raz nas muzycznie zaskoczy.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *