Ostry start po złoto?

W miniony weekend juniorzy KSZO rozpoczęli na Pływalni ?Rawszczyzna? walkę o mistrzostwo Polski w piłce wodnej. Do Ostrowca ostatecznie nie dojechała ekipa GKPW Gorzów Wielkopolski, oddając w ten sposób mecze walkowerem.
W sobotę nasza drużyna, która mierzy w medal mistrzostw, nie miała jakichkolwiek kłopotów z pokonaniem rówieśników ze Szczecina. W niedzielę nasi waterpoliści nie rozpoczęli dobrze spotkania z Neptunem, bo przegrywali już po I kwarcie 1:5, ale ostatecznie po emocjonującym i zaciętym boju udowodnili również swą wyższość nad ekipą z Łodzi i wszystko wskazuje na to, że podopieczni trenerów Roberta Serwina i Mariusza Staweckiego nie będą mieli kłopotów z awansem do kolejnej rundy eliminacyjnej, a później już do rundy kwalifikacyjnej i finałów.
KSZO w ostrowieckim turnieju eliminacyjnym zagrał w składzie: Jan Skaliński, Kewin Soboń ? Aleksander Ozga, Maksymilian Krakowiak, Kacper Nadbrzuchowski, Wiktor Staniszewski, Maksymilian Walesic, Sebastian Bartosik, Filip Rasiński, Daniel Idzikowski, Igor Ostrowski, Brajan Nochelski, Dariusz Woźniak. Trenerzy: Robert Serwin i Mariusz Stawecki.
Oto wyniki spotkań i tabela grupy B:
*UKS Neptun Łódź – Arkonia Szczecin 18:5 (4:2, 6:1, 5:1, 3:1)
*GKPW 59 Gorzów Wielkopolski ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:10 (walkower)
*UKS Neptun Łódź ? GKPW 59 Gorzów Wielkopolski 10:0 (walkower)
*KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? Arkonia Szczecin 27:5 (5:1, 9:1, 6:0, 5:3). B: Ozga 8, Krakowiak 4, Nadbrzuchowski, Staniszewski, Walesic po 3, Bartosik i Rasiński po 2, Idzikowski i Ostrowski po 1.
*KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – UKS Neptun Łódź 15:12 (1:5, 4:1, 4:2, 6:5). B: Ozga 7, Krakowiak 4, Staniszewski 2, Idzikowski i Nochelski po 1.
1.KSZO Ostrowiec                        9:0           52:17
2.Neptun Łódz                               6:0          40:20
3.Arkonia Szczecin                      0:6           10:45
4.GKPW Gorzów                          -2:6           0:20
Następny turniej rozegrany zostanie 16 i 17 listopada w Gorzowie Wielkopolskim. Przypomnijmy, że w grupie A rywalizują: Pałac Młodzieży Warszawa, ŁSTW Łódź i Polonia Bytom.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *