Zacięty mecz Wojowników. W II połowie remisowali, przegrali różnicą dwóch bramek…

I liga piłki ręcznej. Grupa C. *MTS Chrzanów – KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 25:23 (14:10).

MTS: Rolewicz, A.Danysz 2, Węgrzyn 3, Put 6, Madeja 2, Dudek, Łuczyński, D.Skoczylas 2, Olszewik, Orlicki, S.Danysz 4, Strońśki, Górkowski 1, Romian 1, Małodobry. Trener: Rafał Bugajski.

Kary: 10 min. Karne: 4/3.

KSZO: Kijewski, Piątkowski ? Grabowski 6, Chmielewsk 2, Rusin 3, Jeżyna, Cukierski, Kogutowicz 1, Mehdizadeh 5, Włodarski 2, Włoskiewicz 4, Dwojak, Pawlik, Hubka, Zielonko, Jagiełło. Trener: Tomasz Radowiecki.

Nasz zespół stoczył w Chrzanowie wyrównany mecz, ale górą byli Cabany. KSZO Odlewnia wciąż z jedną wygraną na koncie plasuje się w dolnych rejonach tabeli.

Ostrowczanie swój bój w Chrzanowie zaczęli dobrze, nawet prowadzili, ale kontuzji palca doznał Ali Mehdizadeh i od stanu 5:5 w 13 min. minimalną przewagę osiągnęli gospodarze. Przy zejściu na przerwę sięgnęła ona pięciu bramek i wiadome było, że KSZO będzie musiał gonić wynik.

Po zmianie stron też tak było. W 40 min. podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego wyszli nawet na prowadzenie 16:15, ale niestety nie dali rady utrzymać tego rezultatu. MTS grał skuteczniej i szybko odzyskał prowadzenie.

Jeszcze w 50 min. było 19:19, w 54 min. 21:21, a w 56 min. 22:22, ale kilka nieprzychylnych pomarańczowo-czarnym decyzji sędziowskich i niestety z Chrzanowa nasza drużyna wracała na tarczy.

W najbliższą sobotę KSZO podejmuje licealistów z Kielc i chcąc myśleć o oddaleniu od strefy spadkowej musi to spotkanie wygrać.