Jacek Magnuszewski, czy Marcin Sasal nowym szkoleniowcem KP KSZO 1929?

Nasz klub rozpoczął rozmowy z potencjalnymi, nowymi szkoleniowcami KSZO. W minionym tygodniu włodarze KP KSZO 1929 rozmawiali już z 47-letnim Jackiem Magnuszewskim, byłym szkoleniowcem Wisły Puławy, a wcześniej Motoru Lublin i Radomiaka Radom. Posiada on licencję trenerską UEFA A.

Dziś członkowie zarządu KSZO spotkali się z kolei z urodzonym w Skarżysku-Kamiennej, 48-letnim trenerem Marcinem Sasalem. Ostatnio, do września br., prowadził zespół Legionovii Legionowo, a wcześniej pracował w Motorze Lublin, Pogoni Siedlce, Dolcanie Ząbki oraz w reprezentacjach Polski U-18 i U-19. Chyba największe sukcesy odnosił dotychczas z ekipą kieleckiej Korony, w której pracował przez półtora roku. M.Sasal posiada licencję trenerską UEFA Pro.

Nazwisko trenera zostanie, jak się dowiedzieliśmy, podane podczas zaplanowanego na sobotę zebrania sprawozdawczo-wyborczego Stowarzyszenia KP KSZO 1929.

Przypomnijmy, że ostrowiecki klub podpisał umowę do końca sezonu z Piotrem Kasperkiewiczem. Grający na pozycji środkowego pomocnika i mierzący 194 cm wzrostu jest wychowankiem Startu Łódź. Grał w takich klubach, jak: Olimpia Koło, Kmita Zabierzów, Lechia Gdańsk, Znicz Pruszków, Olimpia Grudziądz, Tur Turek, Arka Gdynia, Miedź Legnica, MKS Kluczbork, Sokół Kleczew. W sezonie 2017/2018 występował w barwach 1.FC Franfurt, a po powrocie do kraju najpierw grał w ekipie Sokoła Aleksandrów Łódzki, a ostatnio w Siarce Tarnobrzeg.

Natomiast obrońcy Karol Worach i Daniel Dybiec oraz pomocnicy Mateusz Mąka i Fabian Burzyński otrzymali od zarządu KP KSZO 1929 wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.

Print Friendly, PDF & Email

9 thoughts on “Jacek Magnuszewski, czy Marcin Sasal nowym szkoleniowcem KP KSZO 1929?

 • 16 grudnia 2019 at 20:02
  Permalink

  Brak słów co się wyprawia, chyba zarząd wie, że w samym Ostrowcu mieszka trzech trenerów z licencją UEFA pro, następnych pięciu ma UEFA A. Szanujcie się panowie z zarządu i nie szukajcie kwadratowych jaj tylko przeproscie kibiców i odejdźcie. Szukacie przed wyborami na siłę rozwiązań, chyba już wystarczy. Co chcecie osiągnąć jeszcze? Przez cztery lata nic, a w tydzień wszystko. I co? Krzykniecie eureka. Honor panowie, honor

  Reply
 • 17 grudnia 2019 at 07:29
  Permalink

  przyłączam się do przedmówcy, wiele, wiele racji i nie chcę aby klub zamienił się w grupę „grających” emerytów i rencistów, Wystarczy już w Ostrowcu miejsc spokojnej starości, czas na młodych i ambitnych.

  Reply
  • 17 grudnia 2019 at 20:36
   Permalink

   Pytanie od kibic, „kogo macie na myśli” świadczy o inteligencji i konkretyźmie pytajacego. Wybory zarządu już niedługo, czy osoby honorowe, powinny wybierać kogoś teraz na trenera przed wyborami? Chyba najpierw powinny dostać głos na następną kadencję i potem dokonywać wyborów. Czy wreszcie ktoś odpowie za cztery lata takiego dziadostwa. Niech ktoś wreszcie z zarządu przedstawi jedną konkretną decyzję, która wprowadziła tzw. Jakość w klubie. Gdzie byli pozostali członkowie zarządu? Gdzie była komisja rewizyjna? Gdzie są wychowankowie? Cztery lata kadencji zarządu to roczniki grup młodzieżowych 1996 – 2000. Co zarząd zrobił w tym kierunku? Juniora starszego nie było w rozgrywkach. Ludzie odejdźcie z honorem, tak jak wcześniej napisałem.

   Reply
   • 18 grudnia 2019 at 09:27
    Permalink

    Do Kazelot. Znalazł się nauczyciel i zbawca ostrowieckiej piłki… zza komputera. Frustrat…

    Reply
    • 18 grudnia 2019 at 17:58
     Permalink

     Myślę, że nie zza komputera i nie jestem żadnym frustratem bo chyba nie piszę bzdór i dobrze to widzisz. Nie jestem żadnym nauczycielem tyko widzę patologie w strukturach i tym co się działo. I każdemu z kim rozmawiam przedstawiam to samo. Więc trzeba najpierw umieć przeczytać co napisałem.

     Reply
 • 17 grudnia 2019 at 20:25
  Permalink

  Chyba Krawca i Lasockiego a o trenerach UEFA A nie wspomnę bo prawie wszyscy pracują w KSZO w grupach młodzieżowych. Rzeczywiście same sukcesy… haha ignorant.

  Reply
  • 17 grudnia 2019 at 21:48
   Permalink

   Każdy normalnie rozumujacy kibic oczekuje przedstawienia konkretów w jakości decyzji podejmowanych przez zarząd, a nie tydzień przed wyborami szukania nazwisk bezrobotnych, nijakich trenerów. Jakaś wizja? A no tak, Kasperkowicz. Nie rozsmieszajcie już kibiców. Jan kobuszewski odszedł. Nie zastapicie go Waszym kabaretem. Czas zmian nadszedł.

   Reply
 • 17 grudnia 2019 at 21:39
  Permalink

  Wróbel ma UEFA A, daleki jestem od obrony jego osoby, ale czy za „sukcesami” kszo w tym sezonie stoi majak? Ludzie z zarządu obecnego, odejdźcie z honorem. Wójcik ma UEFA pro jeszcze, a tu jakieś nazwiska z kosmosu, którzy nie czują nic do klubu. Pisze jakiś ignorant, czytaj furiat, który bez konkretów atakuje

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.