Jacek Magnuszewski, czy Marcin Sasal nowym szkoleniowcem KP KSZO 1929?

Nasz klub rozpoczął rozmowy z potencjalnymi, nowymi szkoleniowcami KSZO. W minionym tygodniu włodarze KP KSZO 1929 rozmawiali już z 47-letnim Jackiem Magnuszewskim, byłym szkoleniowcem Wisły Puławy, a wcześniej Motoru Lublin i Radomiaka Radom. Posiada on licencję trenerską UEFA A.

Dziś członkowie zarządu KSZO spotkali się z kolei z urodzonym w Skarżysku-Kamiennej, 48-letnim trenerem Marcinem Sasalem. Ostatnio, do września br., prowadził zespół Legionovii Legionowo, a wcześniej pracował w Motorze Lublin, Pogoni Siedlce, Dolcanie Ząbki oraz w reprezentacjach Polski U-18 i U-19. Chyba największe sukcesy odnosił dotychczas z ekipą kieleckiej Korony, w której pracował przez półtora roku. M.Sasal posiada licencję trenerską UEFA Pro.

Nazwisko trenera zostanie, jak się dowiedzieliśmy, podane podczas zaplanowanego na sobotę zebrania sprawozdawczo-wyborczego Stowarzyszenia KP KSZO 1929.

Przypomnijmy, że ostrowiecki klub podpisał umowę do końca sezonu z Piotrem Kasperkiewiczem. Grający na pozycji środkowego pomocnika i mierzący 194 cm wzrostu jest wychowankiem Startu Łódź. Grał w takich klubach, jak: Olimpia Koło, Kmita Zabierzów, Lechia Gdańsk, Znicz Pruszków, Olimpia Grudziądz, Tur Turek, Arka Gdynia, Miedź Legnica, MKS Kluczbork, Sokół Kleczew. W sezonie 2017/2018 występował w barwach 1.FC Franfurt, a po powrocie do kraju najpierw grał w ekipie Sokoła Aleksandrów Łódzki, a ostatnio w Siarce Tarnobrzeg.

Natomiast obrońcy Karol Worach i Daniel Dybiec oraz pomocnicy Mateusz Mąka i Fabian Burzyński otrzymali od zarządu KP KSZO 1929 wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.

Print Friendly, PDF & Email

9 thoughts on “Jacek Magnuszewski, czy Marcin Sasal nowym szkoleniowcem KP KSZO 1929?

 • 16 grudnia 2019 at 20:02
  Permalink

  Brak słów co się wyprawia, chyba zarząd wie, że w samym Ostrowcu mieszka trzech trenerów z licencją UEFA pro, następnych pięciu ma UEFA A. Szanujcie się panowie z zarządu i nie szukajcie kwadratowych jaj tylko przeproscie kibiców i odejdźcie. Szukacie przed wyborami na siłę rozwiązań, chyba już wystarczy. Co chcecie osiągnąć jeszcze? Przez cztery lata nic, a w tydzień wszystko. I co? Krzykniecie eureka. Honor panowie, honor

  Reply
 • 17 grudnia 2019 at 07:29
  Permalink

  przyłączam się do przedmówcy, wiele, wiele racji i nie chcę aby klub zamienił się w grupę “grających” emerytów i rencistów, Wystarczy już w Ostrowcu miejsc spokojnej starości, czas na młodych i ambitnych.

  Reply
  • 17 grudnia 2019 at 20:36
   Permalink

   Pytanie od kibic, “kogo macie na myśli” świadczy o inteligencji i konkretyźmie pytajacego. Wybory zarządu już niedługo, czy osoby honorowe, powinny wybierać kogoś teraz na trenera przed wyborami? Chyba najpierw powinny dostać głos na następną kadencję i potem dokonywać wyborów. Czy wreszcie ktoś odpowie za cztery lata takiego dziadostwa. Niech ktoś wreszcie z zarządu przedstawi jedną konkretną decyzję, która wprowadziła tzw. Jakość w klubie. Gdzie byli pozostali członkowie zarządu? Gdzie była komisja rewizyjna? Gdzie są wychowankowie? Cztery lata kadencji zarządu to roczniki grup młodzieżowych 1996 – 2000. Co zarząd zrobił w tym kierunku? Juniora starszego nie było w rozgrywkach. Ludzie odejdźcie z honorem, tak jak wcześniej napisałem.

   Reply
   • 18 grudnia 2019 at 09:27
    Permalink

    Do Kazelot. Znalazł się nauczyciel i zbawca ostrowieckiej piłki… zza komputera. Frustrat…

    Reply
    • 18 grudnia 2019 at 17:58
     Permalink

     Myślę, że nie zza komputera i nie jestem żadnym frustratem bo chyba nie piszę bzdór i dobrze to widzisz. Nie jestem żadnym nauczycielem tyko widzę patologie w strukturach i tym co się działo. I każdemu z kim rozmawiam przedstawiam to samo. Więc trzeba najpierw umieć przeczytać co napisałem.

     Reply
 • 17 grudnia 2019 at 20:25
  Permalink

  Chyba Krawca i Lasockiego a o trenerach UEFA A nie wspomnę bo prawie wszyscy pracują w KSZO w grupach młodzieżowych. Rzeczywiście same sukcesy… haha ignorant.

  Reply
  • 17 grudnia 2019 at 21:48
   Permalink

   Każdy normalnie rozumujacy kibic oczekuje przedstawienia konkretów w jakości decyzji podejmowanych przez zarząd, a nie tydzień przed wyborami szukania nazwisk bezrobotnych, nijakich trenerów. Jakaś wizja? A no tak, Kasperkowicz. Nie rozsmieszajcie już kibiców. Jan kobuszewski odszedł. Nie zastapicie go Waszym kabaretem. Czas zmian nadszedł.

   Reply
 • 17 grudnia 2019 at 21:39
  Permalink

  Wróbel ma UEFA A, daleki jestem od obrony jego osoby, ale czy za “sukcesami” kszo w tym sezonie stoi majak? Ludzie z zarządu obecnego, odejdźcie z honorem. Wójcik ma UEFA pro jeszcze, a tu jakieś nazwiska z kosmosu, którzy nie czują nic do klubu. Pisze jakiś ignorant, czytaj furiat, który bez konkretów atakuje

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *