Siatkarski turniej świąteczno-noworoczny

W dniach od 27 do 28 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Żeromskiego rozegrany zostanie ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ JUNIOREK. Rozgrywany będzie pod honorowym patronatem starosty ostrowieckiego, Marzeny Dębniak. Organizatorami turnieju jest powiat ostrowiecki, Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz KSZO.

W turnieju wystąpią w roli gospodarzy ekipy juniorek KSZO SMS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI I i II oraz MKS ŁAŃCUT i UKS JEDYNKA TARNÓW. W ostatniej chwili z udziału w ostrowieckich zawodach zrezygnowały zespoły STALI SMS MIELEC i Kaliningradu. Nie odbędzie się także awizowany wcześniej przez organizatorów mecz pokazowy najlepszej drużyny turnieju z pierwszoligowymi siatkarkami KSZO. 

Organizatorzy przewidzieli nagrody indywidualne dla najlepszych zawodniczek na poszczególnych pozycjach (najlepsza: atakująca, środkowa, przyjmująca, rozgrywająca, libero oraz MVP turnieju) oraz puchary i pamiątkowe dyplomy dla zespołów uczestniczących w turnieju ufundowane przez starostę ostrowieckiego.

Oto program turnieju:

Kalendarzyk turnieju

27 grudnia (piątek)

10.00: KSZO SMS I – KSZO SMS II

11.30: UKS Jedynka Tarnów – MKS Łańcut

14.45 – uroczyste rozpoczęcie turnieju

16.00: UKS Jedynka Tarnów – KSZO SMS I

18.00: KSZO SMS II – MKS Łańcut

28 grudnia (sobota)

10.00: KSZO SMS II – UKS Jedynka Tarnów

12.00: KSZO SMS I – MKS Łańcut

15.30: mecz o III miejsce

17.00 – mecz o I miejsce

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *