Taksówkarka w opałach

W dniu 4 stycznia 2020 roku, w Ostrowcu Świętokrzyskim, miał miejsce incydent z udziałem dwóch nietrzeźwych mężczyzn, wracających z imprezy i ostrowieckiej taksówkarki.
-W godzinach porannych taksówkarka jednej z ostrowieckich korporacji taksówkarskich przewoziła dwóch mężczyzn w wieku 22 i 35 lat z dyskoteki ?Ptaszek w klatce? na ulicę Poniatowskiego -mówi Łukasz Kołodziejczyk z KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jeden z tych mężczyzn był niemal kompletnie pijany. W pewnym momencie ten bardziej trzeźwy, w wieku 22 lat, w chwili wysiadania z auta na ul. Poniatowskiego niespodziewanie zaatakował taksówkarkę. Atak miał miejsce nie pod pretekstem wydania pieniędzy lub czegokolwiek, ale być może wynikał z amoku alkoholowego. 35-latek uderzył tę kobietę.
Trwają czynności na miejscu zdarzenia. Taksówkarce w wieku ok. 56 lat udzielana jest pomoc medyczna. Nie wiadomo, czy nie odniosła obrażeń twarzy lub innych części ciała. Niewykluczone, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane raczej jako kierowanie gróźb karalnych pod adresem taksówkarki.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *