Nożownik z powiatu ostrowieckiego zaatakował w Kielcach

Rankiem 10 stycznia 2020 r. kieleccy policjanci zatrzymali 20- letniego mieszkańca powiatu ostrowieckiego, który wieczorem poprzedniego dnia kilkakrotnie zranił nożem 31-latka. Pokrzywdzony z obrażeniami trafił do szpitala, a sprawca przed oblicze prokuratora.
-W dniu 9 stycznia 2020 r., po godz. 21, do jednego z kieleckich szpitali zgłosił się 31-latek z raną na plecach, najprawdopodobniej zadaną ostrym narzędziem ?mówi nadkomisarz Kamil Tokarski, oficer prasowy KWP w Kielcach. Personel poinformował o wszystkim policjantów, a ci niezwłocznie przystąpili do wyjaśniania całej sprawy. Na jaw wyszło wówczas, że zraniony 31-latek wcześniej spotkał się z 22-latką na osiedlu Świętokrzyskie. Kobieta przyszła wraz ze swoim 20-letnim znajomym. Jak wynika z ustaleń kryminalnych z Komisariatu Policji I w Kielcach, w pewnym momencie młodszy z nich miał wyciągnąć nóż i zranić 31-latka w plecy. Pokrzywdzony uciekł z miejsca spotkania i zgłosił się do szpitala.
Kryminalni szybko ustalili, gdzie zamieszkuje znajoma pokrzywdzonego i następnego dnia rano zapukali do drzwi jednego z mieszkań na osiedlu Świętokrzyskie. Tam zastali także 20-letniego mieszkańca powiatu ostrowieckiego, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Napastnik już usłyszał zarzuty i został objęty dozorem.
Za uszkodzenie ciała 31- latka, mężczyzna może trafić do celi nawet na 2 lata.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *