Wizyta architekta szczęśliwego życia

Instytut Kultur i Języków Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza 24 stycznia o godz. 17.30 auli II na spotkanie z autorem, dziennikarzem i podróżnikiem Bogusławem Szednym – znanym również jako architekt szczęśliwego życia.

Bogusław Szedny mieszkał na Hawajach przez ponad dwa lata. Pierwsze 12 miesięcy spędził w komfortowych warunkach. Wynajmował dom blisko oceanu i woził się kabrioletem. Jednak po roku, wydał wszystkie oszczędności i stał się osobą bezdomną. Mieszkając w namiocie bez pieniędzy, przeżył tam kolejny rok, co wpłynęło na jego wewnętrzną transformację.

Podczas spotkania w wyobraźni wybierzemy się na Hawaje – czyli na piękne Wyspy, położone na Oceanie Spokojnym. Magiczne miejsce, które kojarzy się z rajem na Ziemi: cudowne plaże, wodospady, wulkany oraz dużo słońca. Dowiemy się o tym, jak żyć na Hawajach, gdy ma się dużo na koncie i jak przeżyć bez pieniędzy. Prelekcja będzie również dotyczyć historii Hawajów, miejsc które warto odwiedzić oraz temu, jak wygląda codzienne życie na Wyspach.

Bogusław Szedny przez ponad 15 lat pracował jako dziennikarz radiowo-telewizyjny i przez 10 lat był współwłaścicielem kilku firm. W 2011 roku porzucił wszystko, aby zająć się medytacją i samorozwojem. Największą transformację przeszedł, mieszkając na Hawajach, gdzie przez rok doświadczył bezdomności. Po ponad ośmiu latach spędzonych w USA, w 2015 roku, Bogusław wrócił na stałe do Polski, gdzie inspiruje ludzi do odkrywania wewnętrznego szczęścia. Do dziś odwiedził 40 państw.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *