Remisowy sparing piłkarzy KP KSZO 1929. Prowadziliśmy, ale Japończyk wyrównał…

Mecz sparingowy. *KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – RKS Radomsko 1:1 (1:0).

1:0 – Wojciech Trochim, 39 min. (z rzutu karnego)

1:1 – Ryo Yoshioka, 75 min.

KSZO (I połowa): Lipiec ? Dereń, Tadrowski, Mężyk, Kaczmarek, Laśkoś, Kaspekiewicz, Trochim, Belczowski, Chrzanowski, Grunt, Ziółkowski.

KSZO (II połowa): Zacharski, Rząsa, Tadrowski, Mężyk, Kaczmarek, Laskoś, Kasperkiewicz, Trochim, Chrzanowski, Bełczowski, Gębalski, a także Persona, Pawlik, Grunt, P.Cheba.

Piłkarze KSZO, na zakończenie obozu dochodzeniowego, rozegrali przy Kolejowej kontrolne spotkanie z trzecioligową jedenastką RKS Radomsko. Podopieczni trenera Marcina Sasala prowadzili po pierwszej połowie. Gola strzelił z rzutu karnego, podyktowanego za faul na Jakubie Chrzanowskim, Wojciech Trofim.

W drugiej połowie nasza drużyna powinna strzelić kilka bramek, ale zabrakło pewności i skuteczności pod bramką rywala. Tymczasem w 75 min. ładnym strzałem z dystansu popisał się testowany w radomszczańskiej ekipie Japończyk Rio Yoshioka i w tym spotkaniu zanotowaliśmy remis.

Kolejny sparing KSZO rozegra w kolejną sobotę, 15 lutego o godz. 12, z Motorem Lublin.