Kup wejściówkę – cegiełkę na bal charytatywny

Jeżeli macie ochotę świetnie się bawić, a przy okazji pomóc chorym dzieciom i nie macie pomysłu jak spędzić karnawał w najbliższą sobotę, 15 lutego, to zapraszamy na I Ostrowiecki Bal Charytatywny Fundacji Bo w nas jest moc, który odbędzie się ? pod patronatem Gazety Ostrowieckiej – w Hotelu Accademia w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Cegiełki/wejściówki do nabycia tylko do wtorku, tj. 11 lutego. Tel. kontaktowy 506 034 206 lub 500 101 559.

Jak się dowiedzieliśmy, są jeszcze w sprzedaży cegiełki/wejściówki na ten jedyny w swoim rodzaju bal. W jego programie jest zabawa do białego rana przy dźwiękach muzyki zespołu Master Team, występy Szkoły Tańca Progres, ?Pereł? Ryszarda Góry, Inez Czajkowskiej, a także degustacja serów od Kuterów ? Serownia Zagaje i degustacja win z Winnicy Modła z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Podczas balu odbędą się licytacje charytatywne, między innymi wycieczka do Paryża dla dwóch osób. Jak nas zapewniono, serwowane będą gorące dania, zimne przekąski, coś na słodko z Cukierni u Ani, no i oczywiście coś? na wesoło.

Dochód ze sprzedaży cegiełek/wejściówek oraz z licytacji charytatywnych podczas balu, powiększy zbiórki pieniężne na leczenie podopiecznych Fundacji ?Bo w nas jest moc?, Eryki oraz Nadii. Pomagajmy więc, bo dobro wraca ze zdwojoną siłą. Cegiełki do nabycia są w fundacji.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *