Niedzielny mecz pierwszoligowych piłkarzy ręcznych KSZO z liderem bez udziału publiczności

Zaplanowany na niedzielę, 15 marca o godz. 17. mecz I ligi piłki ręcznej KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – KPR Legionowo zostanie rozegrany bez udziału publiczności.

Mecz z liderem Grupy C I ligi kibice będą mogli obejrzeć z Internecie.

Dziś Związek Piłki ręcznej w Polsce, w związku z decyzją władz Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie organizacji meczów ligowych i imprez masowych, poinformował że rozgrywki piłki ręcznej prowadzone będą aż do odwołania bez udziału publiczności.

Decyzja dotyczy rozgrywek: PGNiG Pucharu Polski Kobiet, PGNiG Pucharu Polski Mężczyzn, I Ligi Kobiet i Mężczyzn, II Ligi Kobiet i Mężczyzn, III Ligi Mężczyzn, finałów Mistrzostw Polski Juniorów zaplanowanych na 13-14.03.2020 r. oraz wszystkich rozgrywek w kategoriach młodzieżowych i seniorskich prowadzonych przez Wojewódzkie Związki Piłki Ręcznej oraz Związek Piłki Ręcznej w Polsce.

Wszystkie kluby zobowiązuje się do przestrzegania zaleceń niniejszej decyzji. Podjęte kroki są związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i koniecznością ograniczenia skupisk ludzkich.

Związek Piłki Ręcznej w Polsce poinformował Europejską Federację Piłki Ręcznej (EHF) o decyzji polskich władz. Sprzedaż biletów na mecze Polska-Rumunia w kw. ME kobiet 2020 oraz Polska-Litwa w kw. MŚ mężczyzn 2021 została wstrzymana.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *